Yeni Bir Web Sitesi İçin Kategori Önerisi

Selam arkadaşlar yeni bir web sitesi oluşturmak istiyorum fakat kategori konusunda kararsız kaldım en çok hangi kategorideki blog sitelerine ziyaretçi geliyor. Herhangi bir kategori hakkında özgün makale yazmak istiyorum öneriye ihtiyacım var. Kategori çeşidine göre bir site oluşturmak için

17 Şub 2018
44
0
0
Niş kategoriler arayabilirsiniz. Teknoloji gibi kategorilerin artık tutması çok zor. Daha az yapılan şeyleri ara

29 Nis 2018
174
0
16
İzmir
Genellikle , oyun hileleri , oyun , flim indirme , oyun indirme , oyun bilgileri , teknoloji blogları açılıyor şuanda insanlar yeni yeni gelişime önem vermeye başladı. kişisel gelişim blogu açabilirsin. bunun için ayrı olarak yanında youtube kanalı açıp güzel videolar hazırlayabilirsin. hem sitenin gelirlerinden hemde youtubeden ayrı gelir kazanabilirsin. benim görüşüm böyle. :)

Genellikle , oyun hileleri , oyun , flim indirme , oyun indirme , oyun bilgileri , teknoloji blogları açılıyor şuanda insanlar yeni yeni gelişime önem vermeye başladı. kişisel gelişim blogu açabilirsin. bunun için ayrı olarak yanında youtube kanalı açıp güzel videolar hazırlayabilirsin. hem sitenin gelirlerinden hemde youtubeden ayrı gelir kazanabilirsin. benim görüşüm böyle. :)
öneri için teşekkürler şansıma benim kişisel gelişim bloğum var neyseki :) dedim acaba başka kategorileremi yönelsem ama yorumunuzdan sonra vazgeçtim :)

29 Nis 2018
174
0
16
İzmir
öneri için teşekkürler şansıma benim kişisel gelişim bloğum var neyseki :) dedim acaba başka kategorileremi yönelsem ama yorumunuzdan sonra vazgeçtim :)
Şuanki siteniz üzerinde durun, İnsanların şuan en çok yöneldikleri alan.
  • EQ - Duygusal Zeka
  • IQ - Kişisel Zeka
sitenizin iyi yerlere gelmesi dileğiyle iyi çalışmalar. :)