Yavru Köpek Nereden Alınır

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gündemdeki konular & Haberler kategorisinde cergeni tarafından oluşturulan Yavru Köpek Nereden Alınır başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 950 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gündemdeki konular & Haberler
Konu Başlığı Yavru Köpek Nereden Alınır
Konbuyu başlatan cergeni
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan cergeni

cergeni

Kayıtlı Üye
11 Şub 2018
4
0
0
Offline
Yavru Köpek Nereden Alınır

Irkının standart özelliklerini yansıtan yavru köpekleri edinmek için hemen tıklayın! Hangi yavru köpeğe almak istediğinize bizimle birlikte karar verebilir veya daha önceden ırkı üzerinde karar verdiğiniz yavru köpekleri satın almak için tarafımıza başvuruda bulunabilirsiniz. Köpek ırkları birbirinden farklı özellikler gösterebilirler. Bazı köpekler tam bir ev köpeği olabilirken bazıları i se vahşi tarzları nedeni ile insanlarla birlikte yaşamaya uyum sağlamada zorlanabilirler.

Köpek Fiyatları


Edineceğiniz köpeği nerede beslemek istiyorsanız bu duruma uygun olan köpek cinsine karar vermelisiniz. Köpek fiyatları bu doğrultuda da farklılık gösterebiliyor. Bazı köpekler daha kolay eğitilebilirken bazıları eğitimde sınırlı kalabiliyor. Bazıları öğrenmeye meraklı iken bazıları ise doğaları gereği belli bir yere kadar komutları algılayabiliyorlar.
Sizde hangi ırka sahip olmak istediğinize karar verdiğinizde köpeğinizin özellikleri doğrultusunda fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Bursa köpek üretiöm çiftliği olarak sizlerle dost olabilecek ve bir ömür boyu birlikte uyum içerisinde yaşayabilecek yavrularımızı incelemek için yavru köpek fiyatlarını görmek için hemen tıklayın!
 
Benzer konular Forum Tarih
C Gündemdeki konular & Haberler 0 1K

Benzer konular