Yaşam Tarzınızı Değiştirerek Zayıflayın

istbolgesel

Banned
10 Mar 2018
17
0
0
Bütün insanlar sağlıklı ve fit bir görünüme sahip olmak ister. Ancak yanlış beslenme alışkanlıkları ve uzun süre hareketsizlik vücudun gereğinden fazla kilo almasına sağlıksız bir yaşama neden olur. Vücuttaki bu dengesiz kilo alımına son vermek ve zayıflamak için çeşitli diyetler ve ağır sporlar yapılır. Ancak kısa süreli çözümler için verilen bu kadar uğraş sağlıklı ve fit kalmak için yeterli olmaz. Bilinçsizce verilen kilolar kısa sürede geri alınır. İstanbul Diyetisyen olarak sizlere sağlıklı ve kalıcı kilo kontrolü hizmeti veriyoruz. Merkezimizde uygulanan yöntemler ile beslenme ve davranış alışkanlıklarınızı değiştirmenizi sağlayarak sağlıklı zayıflama yöntemleri uyguluyoruz. Yaşam tarzınızı değiştirterek sürekli sağlıklı ve iyi bir görünüme sahip olmanızı sağlıyoruz.

Sağlıklı Kilo Kontrolü Yöntemleri

Sağlıklı kilo vermenizi sağlamak için size eğitimler vererek nasıl beslenmeniz gerektiği ve gün içerisinde neler yapmanız gerektiği konusunda bilgiler vererek bilinçli bir kilo kontrolü yapmanızı sağlıyoruz. Aç kalmadan ve ağır sporlar yapmadan besinleri nasıl kullanacağınızı öğrenerek kendi hayat tarzınızı değiştirerek sağlıklı bir şekilde kilo verirsiniz. Anti-aging ve wellness yöntemlerimiz ile diyet yapmadan davranış biçimlerinizi değiştirecek yönlendirmeler ile genç ve sağlıklı bir görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz. İstanbul Diyetisyen olarak hafif egzersizler ile fit bir görünüme kavuşmanız için destek oluyoruz.

Online Danışmanlık Sistemi İle Kilo Verme

Sağlıklı zayıflama merkezimiz zamanı olmayan danışanlarına çağımız teknolojisi interneti kullanarak zayıflama imkânı sunar. Beslenme alışkanlıklarını değiştirerek sağlıklı bir şekilde zayıflamak isteyen fakat İstanbul Diyetisyen merkezimize gelecek zamanı olmayan ya da uzakta olan kişiler için internet üzerinden online zayıflama programları uygulayarak kilo kontrolü sağlıyoruz. Kilo vermek isteyen kişiye internet aracılığı ile yaptığımız sunumlarla gerekli yönlendirme yapılarak sağlıklı kilo verme sağlanır.