Yapay Zeka Mühendisliği Taban Puanları ve Sıralama

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Konu Dışı kategorisinde turkiyeyapayzeka tarafından oluşturulan Yapay Zeka Mühendisliği Taban Puanları ve Sıralama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 83 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Konu Dışı
Konu Başlığı Yapay Zeka Mühendisliği Taban Puanları ve Sıralama
Konbuyu başlatan turkiyeyapayzeka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan turkiyeyapayzeka

turkiyeyapayzeka

Kayıtlı Üye
21 Ocak 2021
1
0
1
Offline
ÖSYM ve YÖK her yıl sınava giren aday öğrencilerin verilerinden çıkarımlar yaparak bölümler hakkında detaylı bir veri tablosu paylaşıyor. Bu makalemizde ÖSYM ve YÖK verilerinden çıkarımlar yaparak Yapay Zeka Mühendisliği taban puanları adında güncel bir liste ve tablo oluşturduk. Bunun hemen yanında tablodan ve listeden bölümlerin aslında hangi üniversitelerde bulunduğunu, fakültelerini ve konumlarını, puan türlerini, açık kontenjan bilgilerini, hatta taban ve tavan puanlarını da detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Yapay Zeka Mühendisliği Sıralama puan türü bakımından sayısal bölümüdür, bu nedenle o puan türüne ait gerekli testleri çözmeniz ve tamamlamanız gerekmektedir. Girecek olduğunuz çeşitli üniversite sınavları, tabiri caizse YKS (TYT-AYT) testlerine göre belirleyeceğiniz tercihler amacıyla aşağıda bulunan liste ve tablodaki taban puanları sizlere bir güzergah gösterici olması dileğiyle paylaştık.
Bu paylaşılan puanlar 2021 Üniversite yerleştirme puanlarına göre esas alınmış olup 2021 TYT ve AYT yani YKS üniversite sınavına girip tercih yapacak olan üniversite adayları öğrencilerimiz için bu başarı sıralamalarını ve taban puanlarını dikkatle inceleyip, göz önlerinde bulundurmalılar. Yapay Zeka Mühendisliği Sıralamaları İTÜ Üniversitesi yapay zeka ve veri mühendisliği sıralamaları sayfamızda. Sayfamızda bulunan istatistiklerin tamamı ÖSYM tarafından paylaşılmış olan en son güncel puanlardır.

universitetabanbasari.jpg
 
Benzer konular Forum Tarih
F Konu Dışı 0 60

Benzer konular