WP Temaya İhtiyacım var

21 Haz 2018
8
0
1
www.envercoban.com
Merhaba arkadaşlar acil bir temaya ihtiyacım var istedim tema Kupon Promosyon Temasıdır maddi durumum olmadığı için tema satın alamıyorum themeforest üyeliği olan arkadaşlar yada bu tema elinde olan varsa ricam bana yardımcı olabilirlerse duacısı olurum şimdidem teşekkürler
 
17 Mar 2018
7
0
1
Merhaba 200 tl karsiliginda size full lisanli ve admin paneli olan Turkce tema satabilriz 3 yildir uzerine calsisiyoruz ve henuz yeni bitti maddi imkan lardan dolayi reklamlarimizi henuz iyi yapamadik bu yuzden kimse bilmiyor temayi kurup aktif edettikden soran tema dan memnun kalmazsaniz ucretinizi geri oderiz tema nin normal satisa sunacagimiz ucreti 70 dolardir ancak dedigim gibi maddi imkanlardan dolayi reklam larimiza yogunlasamadigimiz icin simdilik bu fiyata verebilriz.
Genişletilmiş Özellik Listesi
Ön Uç ve Arka Uç Sayfa Oluşturucu - Web sitenizi kolaylıkla oluşturun ve yönetin. Salient, yepyeni bir arayüz tasarımıyla popüler WPbakery Page Builder eklentisinin oldukça özelleştirilmiş bir sürümünü içerir.

Birçok Mevcut Demo - tümü tek bir tıklama ile içe aktarılabilen ultra yüksek kaliteli demolar sağlar. İster bir fotoğrafçı, ister ajans veya ikisinin arasında bir yer olun, çevrimiçi varlığınızı yeni bir düzeye taşıyacak.

Birinci Sınıf, Tasarım - her öğe ve düzen, mümkün olan en yüksek ayrıntı düzeyini sağlamak için titizlikle planlanır ve tasarlanır.

Tek bir lisansa sahip olmak size ömür boyu ücretsiz güncellemelere erişim sağlar.

Şekil Bölücüler - Özel şekil bölücülerimizle tasarımınızı bir sonraki seviyeye taşıyın. Boyutlandırmayı, konumu, rengi ve çok daha fazlasını kolayca kontrol edin.

Basamaklı Görüntüler - Başka bir Göze çarpan özel özellikle hedef kitlenizi etkileyin. Basamaklı görüntü öğemizi kullanarak görüntüleri kolaylıkla üst üste getirin ve hatta isteğe bağlı olarak kaydırmada paralaks yapmalarına izin verin!

Sayfa Geçişleri - Güzel ve akıcı bir kullanıcı deneyimi için mevcut olan birden çok sayfa geçişi arasından seçim yapın veya isterseniz hepsini birlikte kapatın.

4 Simge Paketi - eksiksiz simge setlerinden birine sahiptir. Mevcut aileler şunları içerir: Iconminds (59 $ değerinde), FontAwesome, Steadysets ve Linea.

Çok Katmanlı Fare Tabanlı Paralaks - Kullanıcıların fare hareketiyle canlandırılan şaşırtıcı bir paralaks sahnesi oluşturarak kullanıcılarınızı şaşırtın. İpeksi pürüzsüz performans ve cihazın eğilmesine bağlı olarak mobil cihazlarda da çalışır.

Duvar Resim Galerileri - Kolaylıkla güzel galeriler oluşturun! Portföy öğeleri için mevcut tüm stillerin keyfini çıkarın, ancak sürükle ve bırak siparişi ve kolay toplu yükleme ile.

Megamenu Yerleşik - Eklentilere güvenmenize gerek yok. Sütunlarınızı seçin ve megamenu tam genişlikte veya site konteyneri içinde kutulu olarak görüntüleyin.

Tam Ekran Satırlar - Sayfa oluşturucu satırlarınızı tek bir tıklamayla heyecan verici bir hikayeye dönüştüren olağanüstü güçlü ve özel bir özellik. Mobil cihazlarda da çalışan yüksek performanslı geçişlerle satırlarınız arasında animasyonlu.

Kanvas Dışı Menü - masaüstü / mobil ekranlarda kullanılabilen 4 farklı stille güçlü bir tuval dışı menü seçeneği sunar

Yüksek Performanslı Animasyonlar - Güncelliğini yitirmiş dalgalı animasyonlara veda edin. Tema animasyonlarının görüntülendiği kare hızına dikkat edin - kullanıcılarınız performans optimizasyonu için harcanan zamanı takdir edeceklerdir. İpeksi pürüzsüz.

Özel Kaydırıcılar - özel olarak tasarlanmış / oluşturulmuş birden fazla kaydırıcıya erişin. Düzgün paralaks kaydırma, resim / video arka planları ve her slaytınızın başlık gezinme rengini açıktan karanlığa değiştirmesi gibi harika işlevler gibi özel özelliklerin keyfine varacaksınız.

Gelişmiş Tipografi - Şu anda 800'den fazla yazı tipi ailesini, satır yüksekliği, harf aralığı, yazı tipi ağırlığı, yazı tipi stili, yazı tipi boyutu ve metin dönüşümü gibi hassas seçeneklerle sunuyor. Canlı yazı tipi önizlemeleri, doğrudan seçenekler panelinde de mevcuttur.

Çoklu Blog Stilleri - aralarından seçim yapabileceğiniz tonlarca blog düzeni sunar. Aşağıda görülen stillerin her biri, tam genişlikte veya bir kenar çubuğuyla da görüntülenebilir.

Auto Masonry
Material Masonry
Masonry Enhanced
Masonry Metro
Sola Hizalanmış Görüntü Listesi
Minimal Liste
Klasik Liste
Birden Çok Tek Gönderi Düzeni - Web siteniz için en uygun olan üç tek gönderi başlığından birini seçin.

Klasik
Tam ekran
En az
Gerçekten Özelleştirilebilir Portföy - 7 proje stili ve her biri için sınırsız düzen sunar. İnce ayar Duvar düzenleri, proje ızgarası aralığı, renklendirme, proje ızgarasında özel içerik ve çok daha fazlası! Aşağıdaki stillere ve çeşitli düzenlere bir göz atın!

Modern Masonry
Parallax
Portfolio Slider
Yakınlaştırmalı Meta Kaplama
Klasik
Meta Yerleşimi
Özel İçerik Izgarası
Alttan Meta
Blog ve Portföy için Sonsuz Kaydırma seçeneği - Birçok sayfalama seçeneği arasında, sonsuz kaydırma, kullanıcılarınızın kesintisiz bir göz atma deneyimi için aşağı kaydırırken öğelerin sonraki sayfasını yüklemelerine olanak tanır.

Grafiksel Sezgisel Kısa Kod Oluşturucu - Güçlü bir görsel sayfa oluşturucu dahil edilmiş olsa da, bazen kısa kodlar yine de kullanışlı olabilir. kısa kod üreteci, tüm öğeler için güçlü seçenekler içeren ve hem görsel hem de metin sekmelerinde kullanılabilen kullanımı kolay bir arayüz sunar!

AJAX Araması - İsteğe bağlı olarak, kullanıcılarınıza yazarken arama terimleri için en iyi arama sonuçlarının yararlı bir seçimini sunun

Kapsamlı Tema Seçenekleri - size sezgisel bir şekilde yüzlerce seçenek sunan olağanüstü organize edilmiş / tasarlanmış bir seçenekler paneline sahiptir. Şu anda 17 farklı seçenek paneli ve bunların içinde alt kategori bulunmaktadır.


Sınırsız Renk Seçenekleri - ile web siteniz için kolayca renk şemaları oluşturun