WordPress Kurulum-Güvenlik-Seo-Optimizasyon{Özel Güvenlik Hizmeti}

17 Şub 2018
44
0
0
Hacklenmeye Karşı Tedbir Aldınız mı?{Ayrıca wordpress hizmeti}

Merhaba sayın webmastersitesi üyeleri başlıktan da anlaşılacağı üzre işlerime başlıyorum.

Neler Yapacağım?:
İsteğe göre hosting ve domain de alınıp sıfırdan worpdress kurulur daha sonra tema giydirme güvenlik seo ve hız ayarları yapıldıktan sonra site teslim edilir.

(Host+Domain fiyata ek 100TL olur)

Eğer halihazırda bir siteniz zaten var ise ben sitenizi alıyorum öncelikle sizi dinliyor sorunlarınız ve şikayetlerinizi not alıyorum sorunların nerelerde olabileceğini tespit ettikten sonra seo , hızlandırma ve güvenlik işlerini siteye özel şekilde yapıyorum. Bu arada size yaptığım her işi de anlatıyorum aklınızda kuşku kalmasın.

Güvenlik Olarak hostinge ve sunucuya özel ayarlar yetkiler eklentilerin kurulumu yapılır.

özel script ise güncel exploid araştırıklması yapılır veya sisteminizi güncellemeniz konusunda sizi bilgilendireceğim.

Sitenize isterseniz cloudflare kurulumu yapılır

Ayrıca yazılımsal hatalar sql,xss,xxa,rfi,lfi ve upload açıkları olup olmadığı incelenir.

Önceden hacklenme tecrübeniz olduysa veya bir şeylerden kuşkulanıyorsanız sitenizin dip kodları incelenir zararlı yazılım ve shell taraması yapılır size bildirilir.

Yapacağım işten normal olarak (wordpress Kurulum-optimize-seo-güvenlik):120TL

Sadece Sitenize Özel Güvenlik hizmeti isterseniz de (daha detaylı güvenlik taraması): Sizden 40TL olarak emeğiminz karşılığını isteyeceğim.

Aklınızda başka sorular ve işler varsa tekliflerinizi özel mesaj olarak iletirseniz konuşup anlaşırız

Güvenlik ve diğer konularda olur da başarı gösteremezsem sorunu o an için de olsa çözemezsem sizden kesinlikle ödeme almayacağım.

Ödeme iş sonunda olacak.

Yaptığım bu işlerin sonunda kesinlikle hacklenmiceksiniz diyemem sanalda her an yeni gelişmeler oluyor büyük firmalar bile hackleniyor bu nedenle işlemi yapıp ödemeyi aldıktan sonra maalesef geri iade yapmıyorum.Bunu göze alarak sipariş veriniz.

Son düzenleme: