Wordpress Hakkında Yardım

11 Ara 2017
1
0
0
Wordpress Bana Yeter Mi?
Merhaba değerli forum üyeleri, ben ücretsiz wordpress uygulamaları sayesinde bir internet sitesi oluşturmak istiyorum. Ancak aklımda soru işaretleri bulunmakta. Bu kapsamda bilgisi olan arkadaşlardan bana yardım etmelerini istemekteyim.

İlk olarak ben henüz kodlama bilgisine sahip olmadığım için böyle bir yönteme başvurmak istiyorum. Gelecekte kodlanma öğrendiğim zaman bu siteyi güncelleyebilmem mümkün olacak mıdır? Yani wordpress açık kaynak kodlu bir uygulama mıdır?

Ayrıca Wordpress’in SEO uyumlu olup olmadığını da merak ediyorum. Eğer SEO uyumlu değilse bu durumda boşuna uğraşacak ve arama motorlarında görünmem mümkün olmayacaktır. Bir diğer sorum ise ücretsiz güzel temalar bulabilmem mümkün müdür? Bu sorularıma cevap verebilirseniz çok sevinirim teşekkürler.

Hergele

Banned
18 Kas 2017
43
0
0
sorularınıza tabiki cevap verebiliriz
İlk olarak ben henüz kodlama bilgisine sahip olmadığım için böyle bir yönteme başvurmak istiyorum. Gelecekte kodlanma öğrendiğim zaman bu siteyi güncelleyebilmem mümkün olacak mıdır? Yani wordpress açık kaynak kodlu bir uygulama mıdır?
Evet Kullanacağınız tema açık kaynaklı ise yapabilirsiniz değilse eklentiler yardımıyla yapabilirsiniz tabiki
Ayrıca Wordpress’in SEO uyumlu olup olmadığını da merak ediyorum. Eğer SEO uyumlu değilse bu durumda boşuna uğraşacak ve arama motorlarında görünmem mümkün olmayacaktır. Bir diğer sorum ise ücretsiz güzel temalar bulabilmem mümkün müdür? Bu sorularıma cevap verebilirseniz çok sevinirim teşekkürler.
Seo uyumluluğu sizin elinizde seo kelimlerini girip yaparsınız üğcretsiz güzel temalar bende mevcut dilediğiniz zaman söylerseniz upload yaparım