Webmastersitesi.Net Forumu - Seo Araçları - Çeşitli Özellikler

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde WebmasterSitesi Duyurular kategorisinde Remote tarafından oluşturulan Webmastersitesi.Net Forumu - Seo Araçları - Çeşitli Özellikler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 109 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı WebmasterSitesi Duyurular
Konu Başlığı Webmastersitesi.Net Forumu - Seo Araçları - Çeşitli Özellikler
Konbuyu başlatan Remote
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Remote

Remote

Yönetici
WF-Yönetim
5 Kas 2020
13
10
3
Bursa
www.zurna.net
Offline
Arkadaşlar, Merhaba uzun süredir, ara yüz güncellemesi ve seo araçlarını devreye sokma gibi bir niyet ile başladığımız yolda, sonlara gelindi, Şuan için seo araçlarımızda güncelleme yapılmaktadır, 28.03.2021 Tarihi itibari ile Sitemizin, Menüsünde bulunan Seo Analiz Bölümünden seo araçlarına giriş yapabilir, Ve webmaster araçlarımızdan ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz.
Yeni SEO Araçları ile birlikte Gelen Özellikler

  1. Google Sıra Bulma Hizmet ( Sitenizin, hangi kelimede kaçıncı sırada olduğunuzu bulmaya yarayan bir programdır.)
  2. Seo analizi, Sitenizin seo puanını çıkartacak ve düzenlemeniz gereken eksik görülen yerleri tamamlamanız için sizlere uyarılarda bulunacaktır.
  3. Site Analizi, Sitenizin analizini yaparak, gerçekleştirmeniz gereken düzeltmeler konusunda sizleri bilgilendirecek.
  4. Belirli analizlerin, takipleri için sitenizi kaydederek günlük takipler gerçekleştirebileceksiniz.
  5. Backlink Takip, sistemi ile işiniz artık daha kolay olacak.
  6. Domain Whois Özelliği, Düzeltmeler ile artık daha stabil sunulacak.
  7. Çekiliş araçlarından, hesaplama araçlarına, makale denetimi, kopya denetimi, Pagespeed değerleri kontorlü ve daha fazla web master araçları.

İşinizi daha kolaylaştıracak ve daha sık bilgi paylaşımı gerçekleştirerek bir aktiflik kazandırılacak olan Webmastersitesi.Net Forumlarımızda, Geçirdiğimiz zamanı daha faydalı ve daha keyifli geçirecek, bilgilerimizi paylaştıkça ve bir birimizi daha iyi tanıdıkça ağımız içerisinde, kullanıcılarımızın keyif alarak gezinti gerçekleştirebilecekleri, paylaştıkça daha kalıcı ve daha etkili destek alabileceği bir web master forumu haline gelecektir.

Şuan tüm sistemlerimiz tamamlanmış, Forum sayfamıza entegre etmek için gerekli çalışmalar gerçekleştiriliyordur, Ara Ara Kopukluklar Yaşanabilir. Mümkün olduğunca, kopukluk yaşamamanız için, Yerel çalışmalarda tüm testler gerçekleştirilip kullanımınıza 28 Mart 2021 Cumartesi Günü açılacaktır.

Bu kadar zamandır, Biraz pasif olarak kalan forum sayfamızda, Keyifli vakit geçirmenizi, Daha güzel paylaşımlar ve özellikleri kullanabilmek adına sabrınız için teşekkürü bir borç biliriz.

DİPNOT: Bu süre zarfında, Yorum kısmına, istediğiniz önerilerinizi, fikirleri, düşünceleri paylaşabilir, gerek görülen ve bu tarihe kadar yapılabilecek olan özellikleri ekleme konusunda fizibilite yapılarak, paylaşılan bilgiler eşliğinde daha güzel bir platform olmanın sevincini hep birlikte yaşayabiliriz.

WebMasterSitesi.Net
Web Master Forumları
Remote
 
  • Beğen
Tepkiler: Rmtdnm