Üyelik açarak para kazan

5 Tem 2018
6
0
0
Merhaba arkadaşlar scoop.it üyelik açarak para kazana bilirsiniz 1 Hesap için 50Kuruş veriyoruz

Öncelikle yapmanız gereken yandex'den bir tane mail acmanız gerekiyor ve bu maili ise scoop.it kayit olmanız gerekiyor kullanıcı adı fark etmez ne isterseniz yapa bilirsiniz. actığınız her üyelik için size 50 kuruş veriyoruz şuanda aradığımız üyelik limiti 100 ADETTİR.. yani 50TL'lik kazanç sağlıyoruz

üyeliği actınızda isterseniz 5 tane acın isterseniz 10 tane acın bize actığınız mail adresinin şifresini ve scoop.it actığınız üyeliğin şifresini vermeniz yeterli olacaktir kaç tane acarsanız o kadar para kazanmış olursunuz ödemeniz anında yapılmaktadir ben yaparım bu işi diyorsanız konuya yorum yaza bilirsiniz veya pm ata bilirsiniz

Son düzenleme:
5 Tem 2018
6
0
0
işlem bir arkadaş tarafından yapilmiştir tesekkürler webmastersitesi :) bu kadar hızlı halledeceğimi tahmin edemedim ilginize tesekkürler

5 Tem 2018
6
0
0
tesekkür ederim ilginiz için arkadaşlar gercekten bu kadar talep olacağını tahmin edememiştim ama saolsun buradan bir arkadaş hemen 1 saat içersinde actı etti teslim etti yine olduğu zaman mutlaka yazacağım

5 Tem 2018
6
0
0
Merhaba arkadaşlar tekrardan konumuz aktiftir.. 100 adet daha lazımdır ilgilenen var ise konuya yorum ata bilir

5 Tem 2018
6
0
0
[MENTION=1063]berk3306[/MENTION] hocam bir arkadaş vardı ona verdik inanki

tesekkür ederiz şuanda işlemlerimiz halledildi