ücretsiz Wordpress Kurulum

23 Haz 2018
1
0
0
Merhaba Değerli dostlar ücretsiz wordpress kurulum hizmeti Site Kurmayı bilmeyenlere hizmet vermekteyimdir Vermiş olduğum hizmet Referans amaclı sadece webmastersitesi.net Üyelerine / Üye olacaklarına verilmektedir bu hizmet ilk 20 Kişiye Ücretsiz bir şekilde yapilacaktir

Neler yapıyoruz?

Ücretsiz Bir şekilde Wordpress Sitenizi Kuruyoruz ve size teslim ediyoruz.

Sadece ilk 20 Kişiye bu hizmeti ücretsiz Sağlayacağım. Amacım webmastersitesi.net üyelerine destek olmak ve yardımım dokunmasıdır:) Hiç bir yerde böyle bir konu açmadım sadece burada açıyorum Burası bir güven veriyor ve harika bir site olduğunu gördüğüm için bende bu konuda destek verme gereği duydum.

Wordpress temanız var isede kurulum esnasında Temanızıda sitenize entegre ede bilirim Mobil hale getire bilirim :)

Herkez ücretli yapar iken ben bu hizmeti sizlere ücretsiz bir şekilde sunmaktayimdir Wordpress kurulumu isteyen arkadaşlar konu altına PM yazmaları yeterlidir

Son düzenleme:

admin

Yönetici
7 Kas 2017
227
2
18
webmastersitesi.net
Tesekkür ederiz güzel bir uygulama. Bizi tercih ettiğiniz içinde ayriyetten tesekkürlerimizi sunuyoruz yönetim olarak :) Böyle sizin gibi iyi insanlar, güzel insanlar olduğu sürece Rabbim bizlere uzun yollar nasip eder..

İyi forumlar dilerim.

25 Şub 2018
4
0
0
böyle hizmetiniz devam ediyorsa ilerde düşünüyorum planladığım bir domain var onu kurdura bilirim :)

24 Şub 2018
5
0
0
webmastersitesi.net bir başarıya daha imza atıyor gibi :) maşallah insanlara böyle faydalı yardımlar yapan kullanıcılar olduğu sürece eminim burası en iyi platform olarak gider pm gönderdim efendim size