ücretsiz Jeton Kart Al

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bozdurma İşlemleri kategorisinde derpiyade tarafından oluşturulan ücretsiz Jeton Kart Al başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,134 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bozdurma İşlemleri
Konu Başlığı ücretsiz Jeton Kart Al
Konbuyu başlatan derpiyade
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan derpiyade

derpiyade

Kayıtlı Üye
27 Kas 2017
28
0
0
Offline
ücretsiz Jeton Kart Al
Sanal bir şekilde ödemelerinizi yapmak için ücretsiz Jeton Kart Al tercih edebilirsiniz. Bir ön ödemeli kart olan jeton karta, yüklediğiniz para kadar harcarsınız. Bizi arayarak jeton kartınızı yetkili bayiden edinebilirsiniz.
Jeton kart diğer ön ödemeli kartlara göre çok daha güvenlidir. Kartı aldıktan sonra size 19 haneli bir şifre verilecektir.

Alışveriş yaparken bu şifre, CVV kodu ve son kullanma tarihini girerek ödemenizi yapabilirsiniz. Jeton kart ile ödeme kabul eden tüm sitelerde kartınızı kullanabilirsiniz. Jeton al işlemi oldukça hızlı islemektedir. Bu sayede hemen alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.
Jeton kartınızı kullanmaktan vazgeçerseniz ya da alışveriş sonrası paranız kalırsa jeton bozdurma sayesinde paranızı iade alabilirsiniz. bu işlemlerin hepsi sizlere ücretsiz bir şekilde sağlanmaktadir bu fırsatımız sadece siteye özel olduğunu unutmayınız
 

Benzer konular