ücretsiz Astropay Kart Al

27 Kas 2017
28
0
0
ücretsiz Astropay Kart Al
Astropay kart ile internet üzerinde kişisel bilgilerinizi paylaşmadan alışveriş yapmanın keyfine varabilirsiniz. Bir ön ödemeli kart olması sayesinde, kartınızın limitini sizin yüklemeleriniz belirler. 10 dolardan başlayarak bin dolara kadar kartınıza yükleme yapabilirsiniz. Yaptığınız yükleme kadar da alışveriş yapma fırsatı yakalarsınız. Anlaşmalı sanal siteler üzerinden astropay ile ödeme yapabilirsiniz.

Siz de astropay kart al ücretsiz seçeneği ile bir karta sahip olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yetkili kişilerden kart alacağınızı unutmayın. Bu durum güvenliğiniz için çok önemlidir. Astropay aldıktan sonra sitelere bilgilerinizi vermek zorunda kalmayacaksınız.
Astropay al seçeneği tamamsa size verilen pin şifresini girmek suretiyle alışveriş yapabilirsiniz. Astropay bozdurma ile kullanamadığınız paralarınızı iade alabilirsiniz. Hatta üye olarak konuyu takip ederek sizde ücretsiz bir astropay kart sahibi ola bilirsiniz bu fırsatları sadece sizlere sunduğumuzu bilmenizi isteriz
 

Benzer konular