Twitter Reklamları

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Twitter Hizmetleri kategorisinde Lina tarafından oluşturulan Twitter Reklamları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 953 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Twitter Hizmetleri
Konu Başlığı Twitter Reklamları
Konbuyu başlatan Lina
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Lina

Lina

Kayıtlı Üye
8 Ara 2017
2
0
0
Offline
Merhaba forum sakinleri, tur şirketi olarak faaliyet gösteren bir firmamız bulunmakta ve biz bu firmamızı Twitter reklamları ile tanıtmak istemekteyiz. Özellikle üniversite öğrencilerine yönelik olarak paylaşım yapan hesaplar var ise bu hesapların bizerle iletişime geçmesini talep ediyoruz.

Fiyat olarak karşılıklı anlaşmamız durumunda orta yol bulabiliriz. Öncelikli olarak sayfanızın takipçi sayısı ve paylaşımlarınızın gösterilme sayısını görmemiz gerekmektedir. Eğer bizler için tatmin edici olur ise sizlerle çalışmak isteriz. İlgilenen arkadaşların bizlere kısa süre içerisinde PM yoluyla ulaşmasını istiyoruz. Eğer sayfanız tatmin edici ise alışmalarımızın devamı gelecektir. Şimdiden ilgilenen herkese teşekkür ederiz. Bizlere dilediğiniz zaman mesaj atabilirsiniz. Personellerimiz sizlere anında dönüş sağlayacaklardır.