Türkiye'nin eksper portalı!

6 Nis 2018
21
0
0
Türkiye'nin yeni eksper portalıdır. Kaliteli ve doğru içerikleri ile eksperleri, sigortacıları ve sigortalıları aynı çatıda toplamayı ve en doğru bilgiye ulaştırmayı hedeflemektedir.

Sitemiz sigorta sektöründeki her konuyu ele almakta ve sorunlarınızı çözmenize yardımcı olmaya çalışmaktadır, güncel trafik sigortası fiyatları, kasko fiyatları gibi bir çok bilgiyi en doğru şekilde kullanıcılara aktarmaktadır.

Ayrıca sitemiz büyük bir telefon rehberine sahiptir ve bu rehber her geçen gün daha da büyümektedir, Türkiye'deki tüm eksperlere, sigorta acentalarına, anlaşmalı ve anlaşmasız servislere, sigorta genel müdürlüklerine sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Gündelik hayatta başınıza gelebilecek kazaların sigorta şirketlerinden nasıl talep edeceğinize, nasıl kaza tespit tutanağı dolduracağınız gibi bir çok bilgiyede ulaşabilirsiniz.

Sitemizdeki bir çok mesleki makale sayesinde, eksperlerin ve sigorta şirketlerinin çalışma sistemlerini daha iyi anlayabilir ve işlemlerinizi bu doğrultuda yapabilirsiniz.

eksperler , eksper ertan avşar , eksper ümit nadir altın, nadirler ekspertiz
 

Benzer konular