TRLink Link Kısalt, Para Kazan | Gününde Ödeme Yüksek CPM oranları

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde İnternetten Para Kazanmak kategorisinde Root tarafından oluşturulan TRLink Link Kısalt, Para Kazan | Gününde Ödeme Yüksek CPM oranları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,403 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı İnternetten Para Kazanmak
Konu Başlığı TRLink Link Kısalt, Para Kazan | Gününde Ödeme Yüksek CPM oranları
Konbuyu başlatan Root
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan faruk16

Root

Kayıtlı Üye
14 Şub 2018
62
0
0
Offline

Herkese Merhaba,

Öncelikle link kısaltma sitelerini zaten çoğunuz biliyordur, bunu anlatma gereği duymuyorum. Tr.Link websitemiz 1 yıla aşkın süredir tüm kullanıcılarımıza kaliteli hizmet vermektedir, gününde ödeme yapan ve yüksek CPM oranları sunan bir link kısaltma servisiyiz. Kuruluşumuzun temel ilkesi olan, eksiksiz sayım garantisi ile maksimum kazanç sağlamaktır.
Sabit bir CPM oranımız yok, sürekli yükselen CPM oranlarımız var. Trafik kalitenizi kontrol eder ona göre CPM oranları belirleriz, trafik kalitenizden en iyi biz anlarız. Referans programı İle kazancınızı katlayabilirsiniz. Davet ettiğiniz her referansınızın, kazancının 10% u sistem tarafından sizin hesabınıza eklenir.
*Yeni üye olan üyelerimiz CPM oranlarını düşük alırlar, trafik kalitesi ile birlikte CPM oranları yükselmektedir. Lütfen bizimle Skype üzerinden iletişime geçiniz, birlikte trafiğinizi kontrol edip size özel CPM oranları sunalım.
Hak eden, hak ettiği CPM oranını alır.
Elimizden geldikçe papara ödemelerini 5 dakika içerisinde hesaplarınıza göndermeye çalışıyoruz, ilkez üye olan üyelerimiz 1 saat kadar gecikebilir. Trafik kontrollerinden sonra ödemeler gönderilmektedir.
Kurumsal bir firmayız, vergi ödemekteyiz. Hakımızda TRLink vergi ödemiyor kapanacak gibi yorumlara kanmayınız.
Yetişkin içerikli trafik kabül etmekteyiz, yalnız bir main trafik kadar kazanç sunmaz size.
Ödeme yöntemlerimiz, Banka - ininal - Payza - Webmoney - Bitcoin - Papara.

Site linki

Kullanmanızı Tavsiye ederim