Torrent Oyun Ýndirme Klavuzu

19 Şub 2019
2
0
0
Tüm dünyada torrent dosyalarının internette dosya paylaşmak için en iyi yer olduğu bilinmektedir. Mevcut herhangi bir çalışma sitesi aracılığıyla herhangi bir oyun görebilirsiniz. Ancak, torrentden aldığınız herhangi bir oyunu yüklemek, yerel veya çevrimiçi bir mağazadan satın aldığınız oyunu kurmaktan kolay değildir.
Bunun nedeni normalde çatlak, anahtar üreteçleri ve hatta yamalar ile gelmeleridir. Bununla birlikte, birçoğunun nasıl kurulacağını gösteren bir README dosyası vardır.

Bugün, dosyayı indirme ve başarılı bir şekilde kurma konusunda birkaç ipucu vereceğim.

Utorrent istemcisini indirin ve kurun: Bu aşamada, bu programın resmi sitesini aramanız gerekir. Normalde siz yazdığınızda Google.com'un ilk sayfasında listelenir. İşletim sisteminiz için iyi bir kararlı kopya elde edin. Herhangi bir torrent dosyasının manyetik bağlantısını alıp sonra indirmenizi sağlar.

İhtiyacınız olan torrent dosyasını bulun: Bu sitelerin bazıları artık arama motorlarında görünmediğinden, bu biraz zor bir iştir. Korsan dosyaları almak için en iyi yer olarak bilinir, bu nedenle yaptırımdan kaçınmak için buna bağlantı kurulacak bir sayfa yoktur. Tek yol, kasabadaki arkadaşlarına sormak.
Sitede, daha fazla ekici içeren dosyalara bakmanız gerekir. Düşük olanlar indirme işleminde başarısız olmuş olabilir veya istenmeyen bir dosya içerebilir.

torrent oyun indir ve aç: Torrent dosyasının bir kopyasını almayı başarırsanız, açmanız yeterlidir. Bunu yaptığınızda, ilk adımda yüklediğiniz istemci açılır ve dosyanın içeriğini aramaya başlar. Bundan sonra, bilgisayarınızdaki veya telefonunuzdaki belirli bir klasöre indirmeye başlayacaktır.

Bir arşiv indirme yazılımı indirin: Bu aşamada oyun indirme veya torrent film indir işlemini tamamlamış olmalıdır. Sadece gidip WinRar'ı çevrimiçi hale getirin. Kur ve oyunun içeriğini çıkarmak için kullan.

Dosya formatını belirleyin: Çıkardıktan sonra oyun exe ise, sadece yükleyin ancak ISO ise, PowerISO almanız gerekir. Dosyayı bilgisayarınıza bağlamak için kullanın, sonra çalıştırın veya yükleyin.

Daha fazla dosya için oyun klasörünü kontrol edin: Oyun kurulumunuzu tamamlamanız gerektiğinde. Klasörü herhangi bir çatlak veya yama için kontrol etmeniz önerilir.

Çatlaksa, oyunun kurulum klasörüne kopyalayın. Sonra her şeyin işe yarayıp yaramadığını görmek için oyunu yeniden başlatın.

Daima, ekici olmayan bir oyun indirirken herhangi bir hata yaparsanız; cihazınıza zarar verecek bir program yükleyebilirsiniz. Bu yüzden en iyi seçenek gerçek oyunu satın almak ve güvenle eğlenmektir.

Torrent oyunları bu siteden indirebilirsiniz MethBox | Torrent Film Oyun Dizi İndir
 

Benzer konular