Tetherminer - Yillik %300 Kazanç %10 ref nakit %10 bonus

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde İnternetten Para Kazanmak kategorisinde selcuq18 tarafından oluşturulan Tetherminer - Yillik %300 Kazanç %10 ref nakit %10 bonus başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 540 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı İnternetten Para Kazanmak
Konu Başlığı Tetherminer - Yillik %300 Kazanç %10 ref nakit %10 bonus
Konbuyu başlatan selcuq18
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan selcuq18

selcuq18

Kayıtlı Üye
10 Eyl 2018
14
0
1
Offline
Site Hakkında Genel Bilgi:


Merhabalar Arkadaşlar;

Sizlere tanıtacağım site henüz 20 günlük iken üye oldum ve 4 ay oldu hala taş gibi bana gayet başarılı geldi, içeriği şöyle ödeme ve çekim btc olarak güncel kurdan dolar olarak alıyor, dolar olarak ödeme yapıyor. btc düşmüş çıkmış bizleri etkilemiyor.

Site yatırımları al-sat ( trade ) yaparak katladıgını belirterek ayrıca anasayfada buna kanıt eklemektedir.

Bitcoin cüzdanı girerek üyelik gerçekleştiriyoruz, içeriğindeki paketlerden kendimize uygun olan bir pakete göre Wallet kısmında otomatik cüzdan çıkıyor ve ödemeyi bu cüzdana yapıyoruz, site kendisi sizin gönderdiğiniz btc değerine göre otomatik paket alımı gerçekleştiriyor.

Sitede uluslararası MARKET içeriği var bu olay benim çok hoşuma gitti, bende 3dmax tasarımlar yapıyorum diye ekleme yaptım ama ana konusu örneğin bir çiğköfteci market eklemiş, ben gidip dükkana bana bir porsiyon çiğköfte verirmisin diyorum ve çiğköfteciye kaç dolar ise gönderim yapıyorum, dükkan sahibide anında çekilebilir kısmından btc olarak çekim gerçekleştiriyor.

Her hafta ilk 15 en çok yükleme yapan kişilere yükleme yaptıgı miktarın üzerinden extra %5 komisyon vermektedir. / şuan 2019 ocak 1 kadar %10

minimum yatırım 5$ max paket 500$ mevcut ancak ben 5013 dolar yaptım kendisi 5013 Ths olarak kazım hızı ayarladı otomatik kazanca geçti.

referans konusu çok güzel, paketlere göre referans gelirleri mevcut, min %2 iken max %10 kadar vermekte, referans geliri nakit hemen yatıyor çekebiliyorsunuz.

minimum para çekme 5 $ max yok- rio vs yok - invest içeriği var çekmek istemez yatırım yapmak isterseniz 1$ bile yatırım yapabilirsiniz.

btc çekim ücreti almıyor site sizlere net ödeme gönderiyor dolar olarak.

Ben yaklaşık 4 aydır üyeyim günlük kazancım 41 $ ortalama 1 günde bir gibi 40 dolar çekim yapıyorum ve anında 2 dk hesaba geçiş yapıyor gayet hızlı.Sitenin İletişim Adresleri (Facebook,twitter,whatsapp vs gibi.): Telegram: Contact @tetherminer

Site Açılış Tarihi:16.08.2018

Yatırım Planları:


Roi Süresi Ve Oranı: 4 ay amorti / kampanyalar ile 3,5 ay amorti

Var İse Saatlik Ve Günlük Bonus Miktarı: Yok

Ödeme İşlemcileri: Bitcoin

Deposit İşlemcileri:Bitcoin

Minimum Ve Maximum Ödeme Limiti: 5$ maxi limitsiz

Minimum Ve Maximum Deposit Limiti: 5$ maxi limitsiz 50$ üstü ücretsiz.

Ödeme Zamanı: İstediğiniz zaman anında

Yatırım Yapılan Miktarım: 5013$

Referans Kazançları: %2 ile %10 arası


[size=12pt]Tether Miner - Real Trade Real Market Real Money[/size] 
Son düzenleme: