Tekdez Dezenfeksiyon

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Beyin Fırtınası kategorisinde tekdezvip tarafından oluşturulan Tekdez Dezenfeksiyon başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 97 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Beyin Fırtınası
Konu Başlığı Tekdez Dezenfeksiyon
Konbuyu başlatan tekdezvip
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan tekdezvip

tekdezvip

Kayıtlı Üye
3 Mar 2020
9
0
1
www.tekdezvip.com
Offline
tekdez.jpeg
Tekdez, T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI, İL SAĞLIK VE HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ tarafından yetkilendirilmiş, izin belgelerine sahip kuruluştur.

Firmamız tarafından; su deposu temizliği, su sebili ozon temizliği, boyler temizliği, PVC membran kaplama, sürme izolasyon, epoksi izolasyon, havuz temizliği, ortam dezenfeksiyonu, buzdolabı temizliği, su tesisatı temizliği, böcek ilaçlama hizmetleri sağlanmaktadır.

Bu işlemler yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri eksiksiz olarak profesyonel olarak sağlanmaktadır.

Su depolarının temizliği hizmetini veren firmaların sahip olması gereken belirli kalite ve yetki belgeleri bulunmaktadır. Bu belgeler mutlaka sorgulanmalı alınan hizmetin kalite ve güvenilirliğinden emin olunmalıdır.Bu sayede hiçbir belge ve sertifikaya sahip olmadan bu hizmeti vermeye çalışan kuruluşlar tarafından hizmet alımı yapılmayacak ve sağlıklı kullanım söz konusu olabilecektir.

Hijyen belgesi, mesleki yeterlilik belgesi, yüksekte ve kapalı alanda çalışabilir belgesi, İSG belgesi, portör muayene raporu personellere ait eksiksiz talep edilmesi gereken belgelerdir.Firmaya ait belgelerden; İSG sözleşmesi ve İSG hekim sözleşmesi; firma personellerinin iş güvenliği eğitimi aldıkları ve kontrol altında hizmet verdiklerine ait belgelerdir. İSO 9001 belgesi; firmanın kalite standartlarını gösteren belgesidir.

Marka tescil belgesi; firmanın köklü ve kurumsal olduğunun kanıtı niteliğinde belgedir. Ayrıca kullanılacak dezenfektan MSDS belgeleri; kullanmaya uygun kimyasallar ile temizliğin yapılıp yapılmadığını gösteren belgelerdir ve mutlaka sorgulanması gereken belgeler arasındadır.Tutulması gereken KKD zimmet formu; personellerin olası bir kazaya maruz kalmaması için teslim aldıkları malzemeleri gösteren belgelerdir.

Tekdez, tüm belgeleri eksiksiz olarak yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olmaya devam etmektedir.

Detaylı bilgi ve talepleriniz için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız; eğitimli ve uzman ekipleri ile profesyonel hizmet sunmaktadır. Hizmet sonrası belgelendirme yapma yetkisi bulunan Tekdez, hizmet alan kurum kuruluşun herhangi bir denetlemesinde sorunsuz denetim sağlamaktadır.

Hem sağlıklı kullanım hem kaliteli hizmet hem de yasal yönden geçerli hizmet sayesinde kusursuz ve sorunsuz hizmetin adresi Tekdez ile iletişime geçebilirsiniz.

Su deposu temizliği ve su sebili temizliği talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.