Satış Takipjet Smm Panel Script

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Instagram Hizmetleri kategorisinde sadlades tarafından oluşturulan Takipjet Smm Panel Script başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 715 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Instagram Hizmetleri
Konu Başlığı Takipjet Smm Panel Script
Konbuyu başlatan sadlades
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan sadlades

sadlades

Kayıtlı Üye
28 Haz 2018
6
0
0
Offline
- Merhaba Arkadaşlar -
İçinde Bir Çok Özelliği Barından Şık Bir Smm Panel İle Sizlerleyim. Bu Smm Panel Bazı Yerlerde Oldukça Uçuk Fiyatlarla Satılmakta ve Orjinal Değil.


Satın Almak İçin : 0539 394 33 02 İletişime Geçebilirsiniz.Script Fiyat : 150 TLHosting+Alan Adı+ Script 300 TLİçinde Bir Çok Özelliği Barından Şık Bir Smm Panel İle Sizlerleyim. Bu Smm Panel Bazı Yerlerde Oldukça Uçuk Fiyatlarla Satılmakta ve Orjinal Değil.

Yazılım Hakkında !
– Script API ile çalışır. User datası eklenmez.
– Script PHP ve AJAX ile kodlanmıştır.Özellikler– Paywant,PayTR, BuyPayer veya Shopier altyapısı ile üyeleriniz online ödeme yapabilirler. İsterlerse banka ile ödeme yaparak ödeme bildirimi oluşturabilirler.
– E-Posta sistemi ile üyeye özel veya toplu olarak e-posta gönderebilir ve üyelerin e-posta ile hesabını doğrulamasını sağlayabilirsiniz.
– 12 farklı siteden SMS Bayiliği API’si ile üyeye özel veya toplu olarak SMS gönderebilirsiniz. Ayrıca üyelerin SMS ile hesabını doğrulamasını, ödemeleri onaylanınca SMS almasını sağlayabilirsiniz.
– API Ekleyerek siparişleri otomatikleştirebilirsiniz. Ayrıca API’de oluşan hataları sistem yöneticiye bildirir.
– Anasayfa,yeni sipariş, ödeme ekranı gibi sayfalara açıklamalar ekleyebilirsiniz.
– Log sistemi ile üyelerin işlemlerini inceleyebilirsiniz.
– Pasif üyelerin hesaplarını bir tarihe göre dondurabilirsiniz.
– Dışarıya API sistemi ile başka smm panellere API çıkartabilirsiniz.
– Üyeler toplu veya tekli olarak sipariş verebilirler.
– Destek sistemi ile üyele sorunlarında yardımcı olabilirsiniz.
– Dışarıya API sistemini, destek sistemi, kayıt olma, reCaptcha doğrulama gibi işlevleri aktif veya pasif yapabilirsiniz.
– Üyeye özel fiyatlandırma belirleyebilirsiniz.
– Duyuru sistemi ile üyelere duyurularınızı paylaşabilirsiniz.Satın Almak İçin : 0539 394 33 02 İletişime Geçebilirsiniz.Script Fiyat : 150 TLHosting+Alan Adı+ Script 300 TL