Satış Takipjet Smm Panel Script

28 Haz 2018
6
0
0
- Merhaba Arkadaşlar -
İçinde Bir Çok Özelliği Barından Şık Bir Smm Panel İle Sizlerleyim. Bu Smm Panel Bazı Yerlerde Oldukça Uçuk Fiyatlarla Satılmakta ve Orjinal Değil.


Satın Almak İçin : 0539 394 33 02 İletişime Geçebilirsiniz.Script Fiyat : 150 TLHosting+Alan Adı+ Script 300 TLİçinde Bir Çok Özelliği Barından Şık Bir Smm Panel İle Sizlerleyim. Bu Smm Panel Bazı Yerlerde Oldukça Uçuk Fiyatlarla Satılmakta ve Orjinal Değil.

Yazılım Hakkında !
– Script API ile çalışır. User datası eklenmez.
– Script PHP ve AJAX ile kodlanmıştır.Özellikler– Paywant,PayTR, BuyPayer veya Shopier altyapısı ile üyeleriniz online ödeme yapabilirler. İsterlerse banka ile ödeme yaparak ödeme bildirimi oluşturabilirler.
– E-Posta sistemi ile üyeye özel veya toplu olarak e-posta gönderebilir ve üyelerin e-posta ile hesabını doğrulamasını sağlayabilirsiniz.
– 12 farklı siteden SMS Bayiliği API’si ile üyeye özel veya toplu olarak SMS gönderebilirsiniz. Ayrıca üyelerin SMS ile hesabını doğrulamasını, ödemeleri onaylanınca SMS almasını sağlayabilirsiniz.
– API Ekleyerek siparişleri otomatikleştirebilirsiniz. Ayrıca API’de oluşan hataları sistem yöneticiye bildirir.
– Anasayfa,yeni sipariş, ödeme ekranı gibi sayfalara açıklamalar ekleyebilirsiniz.
– Log sistemi ile üyelerin işlemlerini inceleyebilirsiniz.
– Pasif üyelerin hesaplarını bir tarihe göre dondurabilirsiniz.
– Dışarıya API sistemi ile başka smm panellere API çıkartabilirsiniz.
– Üyeler toplu veya tekli olarak sipariş verebilirler.
– Destek sistemi ile üyele sorunlarında yardımcı olabilirsiniz.
– Dışarıya API sistemini, destek sistemi, kayıt olma, reCaptcha doğrulama gibi işlevleri aktif veya pasif yapabilirsiniz.
– Üyeye özel fiyatlandırma belirleyebilirsiniz.
– Duyuru sistemi ile üyelere duyurularınızı paylaşabilirsiniz.Satın Almak İçin : 0539 394 33 02 İletişime Geçebilirsiniz.Script Fiyat : 150 TLHosting+Alan Adı+ Script 300 TL