Tadilat Firması

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Blogcular-Genel kategorisinde hayaltadilat tarafından oluşturulan Tadilat Firması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 78 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Blogcular-Genel
Konu Başlığı Tadilat Firması
Konbuyu başlatan hayaltadilat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hayaltadilat

hayaltadilat

Kayıtlı Üye
1 Ocak 2021
2
0
1
İstanbul
www.hayaltadilat.com
Offline
Hayal Tadilat

25 yıllık tecrübemiz ile siz değerli İstanbul halkına hizmet vermekteyiz. İstanbul’un tüm bölgelerinde müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda her türlü konuda destek sağlamaktayız. İhtiyacınız olan tüm konularda bizlerle iletişime geçerek yardım alabilirsiniz. İstanbul’da marangoz, korniş montajı, cam balkon, mutfak ve banyo dolabı gibi çeşitli hizmetler vermekteyiz. Ustalarımız sizleri ziyaret ederek ölçülere uygun dekorasyon işlerini gerçekleştirmektedir. İş prensibi olarak 25 yıldır kaliteli ve özverili çalışmayı hedeflemekteyiz. Her zaman firmamız işinde kaliteli ve profesyonel çalışan ekip arkadaşlarına yer vermektedir. Bu sayede bir çok kişiye istihdam sağlamaktayız. Firmamızın İstanbul’un iki yakasında da hizmet veren ofisi bulunmaktadır. Buradan değerli müşterilerimize kısa sürede hizmet sağlamaktadır. Kaliteli ve uygun fiyatlara hizmet sunan firmamız her zaman müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Bu sayede kaç yıldır ayakta duran firmamız her geçen gün büyüyerek yoluna devam etmektedir. Hayal Tadilat ve Dekorasyon firması olarak bizlere ulaşarak ihtiyacınız olan konularda destek alabilirsiniz.

İKEA Montaj

Hayal Tadilat firması olarak ikea mağazasından alacağınız her türlü mobilya grubunun montajını sağlamaktayız. Firmamızla iletişime geçerek kurulumu yapılacak mobilya hakkında bilgi alabilirsiniz.