Sürekli güncel Pa/da oranları iyi olan 3 siteden tanıtım yazısı kampanyası: Sadece 50

3 Şub 2018
1
0
0
Sürekli güncel olan, hepsi farklı ip'de 3 adet kaliteli siteden Toplu Şekilde tanıtım Yazısı satışı 50tl' dir. Üstelik Makaleniz Yoksa 300Kelimelik Makeleleriniz bizden sizlere hosgelsin hediyesi olarak verilecektir.
Makeleler özgün ve özenli bir şekilde makalecilerimize yazdırılacaktır.
Makale bizden olursa, ortalama 12 saat içerisinde linkleriniz teslim edilir.
⦁ Sitelerin da/pa oranları üst seviyededir.
⦁ Sitelerin ip adresleri farklıdır.
⦁ Tanıtım yazınızı isterseniz tek tek yada dilerseniz toplu şekilde daha uygun fiyata alabilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Nedir Ve ne işe yarar?

1. Tanitim yazisi ne ise yarar?
2. Tanitim yazisi ile google botlari sitenizi daha sik ziyaret eder.
3. Anahtar kelimenizde siralama da yukselirsiniz.
4. Sitenizin itibari artar.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Site 1 : Site Adresi İçin Pm isteyiniz
Kategori: Kadın, moda,güzellik,sağlık
Tanıtım Yazısı ücreti :25tl

Pa/da : 37/25
Alexa Global: 900k

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Site 2:Site Adresi İçin Pm
isteyiniz

Kategori:
Sağlık, kadın, hastalıklar ve belirtileri

Tanıtım Yazısı ücreti :20tl
Pa/da : 30/19
Alexa global : 700k

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Site3: Site Adresi İçin Pm isteyiniz

Kategori: Moda,güzellik,kadın,sağlık

Tanıtım Yazısı ücreti :20tl
Pa/da : 35/22
alexa tr: 37k

---------------------------------------------------------------------------------------------

Toplamda 65tl Eden bu üç site Toplu alımla birlikte 50tl'dir. Üstelik makaleleri isterseniz biz hazırlıyor ve beğeninize sunuyoruz. İstediğiniz değişiklikler varsa siz beğenene kadar işlemlerinizi yapıyor ve içinize sinmiş bir şekilde teslimini sağlıyoruz.