Su sebilleri koku yapıyor

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Genel Alışveriş kategorisinde tekdezvip tarafından oluşturulan Su sebilleri koku yapıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 95 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Genel Alışveriş
Konu Başlığı Su sebilleri koku yapıyor
Konbuyu başlatan tekdezvip
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan tekdezvip

tekdezvip

Kayıtlı Üye
3 Mar 2020
9
0
1
www.tekdezvip.com
Offline
tekdezkoku.jpeg
Su sebilleri hemen her alanda kullanımı sağlanan suyun kullanımını kolaylaştıran pratik aletlerdir ve bu aletlerin düzenli temizliği yapılmadan kullanımı insan sağlığını tehlikeye atacak durumlara sebep olabilmektedir.

Düzenli temizliği sağlanmayan sebillerde meydana gelecek olan sorunlardan biri koku problemi olacaktır. Böylelikle su sebili koku yapıyor problemi sıkça karşılaşılan ve çözüm aranan konu haline gelmektedir.

Tekdez, su sebili koku problemleri için Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi ile hizmet vermekte olan kaliteli ve güvenilir hizmetin adresidir.

Koku meydana gelmiş bir sebil de koliform bakterisi de üremiş olacaktır. sebillerin en büyük problemi yosunlanma ile birlikte meydana gelen bakteri üremesidir. Tat ve renk farklılıkları da koku problemi ile oluşacak problemler olacaktır.

Su sebili temizliğine dikkat edilmemesi zamanla bakterilerin insan vücuduna nüfus etmesine ve çeşitli rahatsızlıklara neden olacaktır.

Bunların belirtileri koliform bakterisinin neden olduğu yüksek ateş, ishal, kusma, bulantı gibi rahatsızlıkların meydana gelmesi ile kendini göstermeye başlayacaktır.

Bu tür durumlara maruz kalınmaması için sebillerin kurulum alanlarına, temizlik sürelerine, hizmet alınacak firmaya özellikle dikkat edilmelidir.

Sebillerin kurulum alanlarında dikkat edilmesi gereken önemli husus; sıcaklık yayan elektrikli ev aletlerinden uzak alanlara kurulması gerektiğidir. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi sıcaklık yayan aletler sebil içerisindeki yosun oluşumunu hızlandırıcı etken olacaktır.

Sebillerin en ge 3 ayda bir temizliğinin yaptırılması gerekmektedir. Ancak bu durum büyük iş yerlerinde ya da sık kullanımlar da değişkenlik gösterebilmektedir.

Su sebili koku yapıyor problemine çözüm ancak sebilin ihtiyacı olan temizlik süresi belirlenerek ilerlenmesi ile mümkün olmaktadır. En geç 3 aylık süre zarfından daha kısa süreli işlemler gerekebilmektedir.

60 ile 90 gün aralığında üreme süresi verilen koliform bakterisi sık kullanımlardan kaynaklı oluşan kirlilik nedeniyle daha kısa sürelere inebilmektedir.

Hizmet alınan firmanın takibinde ilerlemesi gereken bu durum ihmal edilmemesi gereken önemli bir konudur.

Su sebili temizlik hizmetinden önce hizmet verecek firmanın; Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi, ozonlama jeneratörü CE kalite denetim belgesi, hekim sözleşmesi, personel hijyen belgesi, personel güncel muayene raporu, personel mesleki yeterlilik belgesi, marka tescili belgelerini sorgulamayı ihmal etmeyiniz.

Bu belgeler kaliteli ve güvenilir hizmetin kanıtı niteliğinde olmaktadır.

Tekdez, Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olup tüm yetki ve kalite belgeleri eksiksiz olarak uzman ve eğitimli ekipleri tarafından profesyonel hizmet vermekte olan kurumsal bir kuruluştur.

Firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi talep edebilirsiniz. Türkiye geneli hizmet vermekte olan firmamız siz değerli müşterilerimize sunduğu kaliteli hizmetin haklı gururunu taşımaktadır.

Tekdez, su sebili temizliği hakkında detaylı bilgi için müşteri danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Detaylı bilgi sonrası talebinizle randevu planlanmakta ve randevu gününde ekipler tarafınıza yönlendirilmektedir.

Su sebilinin tüm hazneleri ozon ile dezenfekte edilmekte ve hizmet yerinde sağlanmaktadır. İşlemlerde sebilin dış yüzeyi de 25 mikrometre ULV sanitasyonu ile dezenfekte edilmektedir. Sebilin tüm iç hazneleri ve el değen tüm alanların sanitasyonu sonrası sebil sağlıklı kullanıma teslim edilmektedir.

Su sebili koku yapıyor problemleri için firmamız ile iletişime geçebilir ve profesyonel destek talep edebilirsiniz.

(n) (n)
Su sebili temizliği için lütfen TEKDEZ ile iletişime geçiniz.
 

Benzer konular