Su deposu temizliği ve dezenfeksiyonu

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Genel Alışveriş kategorisinde tekdezvip tarafından oluşturulan Su deposu temizliği ve dezenfeksiyonu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 95 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Genel Alışveriş
Konu Başlığı Su deposu temizliği ve dezenfeksiyonu
Konbuyu başlatan tekdezvip
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan tekdezvip

tekdezvip

Kayıtlı Üye
3 Mar 2020
8
0
1
www.tekdezvip.com
Offline
biz.jpeg
Kirli su kullanımının insan vücuduna verdiği zararları, kullanımı sağlanan deponun kirli olma oranıyla ölçmek doğru olacaktır. Kirli depo içerisinde zamanla yosunlanma, paslanma gibi problemler meydana gelecektir.

Bu durum depo içerisinde koliform, ekoli, enterekok bakterilerinin de ürediğinin göstergesi niteliğinde olmakta insan sağlığını tehdit eden bu durum depo içerisinde hızla yayılım göstermektedir.

Bu bakteriler yüksek ateş, ishal, kusma, bulantı, kırım Kongo kanamalı ateş, tifo, kolera gibi ciddi boyutta rahatsızlıkların sebebi olarak bilinmektedir.

Deponun kirli olması suyun kirli kullanımı anlamını taşımakta ve bu oranda bakterili suyun insan vücuduna teması da hastalıkların başlangıcı niteliğinde olmaktadır.

Olumsuz durumlar ile karşılaşmamak için su deposu temizliği ve dezenfekte işleminin yetkili kuruluşlar tarafından düzenli ve periyodik olarak yaptırılması gerekmektedir.

Su deposu temizliği Biz; Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi, yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri eksiksiz olarak uzman ve eğitimli ekipleri ile profesyonel hizmet vermekte olan Türkiye geneli kurumsal bir kuruluştur.

Hizmet verecek personellerimizin; yüksekte çalışabilir sertifikaları, mesleki eğitim sertifikaları, hijyen sertifikaları, iş güvenliği sertifikaları, portör muayene raporları tam ve eksiksizdir.

Firmamız ile iletişime geçerek su deposu temizliği hakkında detaylı bilgi alabilir ve profesyonel ekibimizden destek talep edebilirsiniz.

Firmanın kaliteli ve güvenilir olduğunun göstergesi niteliğinde ve mutlaka sorgulanması gereken belgeleri; Sağlık Bakanlığı onaylı izin belgesi, iş sağlığı ve güvenliği sertifikası, TÜRKAK Akredite İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi, eksiksiz yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri olarak belirtmek doğru olacaktır.

Su deposu temizliği yetki belgesi ve yetki ve kalite belgeleri ile personel yetki belgeleri hizmet alımından önce mutlaka sorgulanması ve talep edilmesi gereken belgelerdir.

Aksi takdir de deponun temizlik ve dezenfeksiyonu doğru yöntem ve metotlar ile temizliği sağlanmadan bakterilere maruz kalınmasına sebebiyet verilecektir.

Su deposu temizliği Biz, su deposu temizliği hizmetini yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olarak vermeye devam etmektedir.

Kaliteli hizmet, detaylı bilgi ve profesyonel takip işlemleri için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

Kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olmaya devam eden firmamız siz değerli müşterilerimizin sağlıklı su kullanımında sektörünün öncü firması olarak hizmet sunmaktadır.

Su deposu temizliği Biz ile iletişime geçerek detaylı bilgi sonrası randevu talep edebilirsiniz. Randevu gününde eğitimli ve uzman ekipler tarafından Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektanlar ile su deposu temizliği hizmeti sağlanarak sağlıklı kullanıma teslim edilecektir.

Temizlik öncesi ve sonrası depo resimleri tarafınıza aktarılarak kaliteli hizmet açıkça paylaşılmaktadır.

Temizlik sonrası, günlük hayatın yoğunluğundan kaynaklı unutulabilecek olan su deposu temizleme hizmet tarihi CRM’ de özel takibe alınmaktadır.

Su deposu temizliği hizmeti öncesi ve sonrası titizlilik ve duyarlılıkla takip edilmekte, zamanı gelen temizlik hizmeti aksatılmadan tarafınıza bilgi aktarılmaktadır.

Detaylı bilgi ve talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.

sudeposutemizligibiz
 

Benzer konular