steemit.com'da Tanıtım Yazınızı Yayınlarım | Alexa Global: 4,967 | 20 TL

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanıtım Yazısı kategorisinde Probacklink tarafından oluşturulan steemit.com'da Tanıtım Yazınızı Yayınlarım | Alexa Global: 4,967 | 20 TL başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,410 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanıtım Yazısı
Konu Başlığı steemit.com'da Tanıtım Yazınızı Yayınlarım | Alexa Global: 4,967 | 20 TL
Konbuyu başlatan Probacklink
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Probacklink

Probacklink

Kayıtlı Üye
21 Kas 2018
8
0
0
www.seotasarim.net
Offline
Ben kimim?

Ben Kimim: 2011 senesinden bu yana çeşitli firmaların web sitesini kurdum, içerik girişi ve seo çalışmalarını yaptım. Son olarak 1 Yıl önce Sosyal Medya Uzmanı olarak özel bir firmada çalıştım. Şuan için Freelance olarak web site kurulum, içerik yazarlığı ve SEO işleri ile ilgileniyorum.


Hizmet Hakkında:

Steemit nedir: Steemit, Steem olarak bilinen bir blok zincir (blockchain) veritabanının üstünde bir blog ve sosyal ağ sitesi çalıştıran sosyal bir haber servisidir. Steemit'e üye olmak ücretlidir ve ödeme kripto paralar ile yapılmakta ve üyelik süreci uzun sürmektedir.

Siz değerli wmaracı sitesi kullanıcılarına özel Steemit sitesinden tanıtım yazınızı yayınlayabilirim. Link çeşitliliği açısından olumlu etkiler gösterecektir. Ayrıca blockchain tabanlı bir siteden kaliteli bir backlink alarak seo açısından rakiplerinizin bir kaç adım önüne geçeceksiniz.

Tanıtım yazısı anahtar kelime üzerinden çıkış yapılamamaktadır. Steemit.com sitesi sadece url ile link çıkışına izin vermektedir.

Tanıtım Yazısı Örneği: https://steemit.com/tr/@bykus/trend-filmler-or-trendfilmler-site

Forum Dışı iletişim: probacklink34@gmail.com

Site Bilgileri:

Site Adı: https://steemit.com
Alexa Global: 4,967

Talep Ettiğim Bilgiler:

Site adresiniz (url)
Tanıtım yazınız