Spor Makaleleri Yazarak Para Kazan

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde İnternetten Para Kazanmak kategorisinde bycanan tarafından oluşturulan Spor Makaleleri Yazarak Para Kazan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,061 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı İnternetten Para Kazanmak
Konu Başlığı Spor Makaleleri Yazarak Para Kazan
Konbuyu başlatan bycanan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bycanan

bycanan

Kayıtlı Üye
1 Kas 2018
4
0
0
Offline
Arkadaşlar Merhaba;

Size Scorum.tc adresli web sitesinden ve SCR isimli Coin'den bahsedeceğim.

Scorum 18 dilde hizmet veren ve içeriğini kullanıcıların oluşturduğu bir spor blogudur. Bu blogun Türkiye'ye hizmet ettiği domain ise Scorum.TC domainidir.

Eğer Steemit isimli siteyi duyduysanız ve işleyiş tarzına hakimseniz Scorum'un bu sitenin klonu olduğunu söylemem yeterli. Bilmeyen arkadaşlar için açıklamaya devam edelim.

Scorum aklınıza gelen gelmeyen bir sürü spor dalında (Türkiye'de ilgilenilmeyen rugby bile var) yazı yazıp, yazılan yorumlara oy verip, yazılan yazıları oylayıp para kazanabileceğiniz bir web sitesi. Bu sitenin ödemeleri SCR isimli bir coin ile yapılıyor. Şuan bu coin Openledger isimli borsada işlem görüyor.

Sitenin en çok ilgi gören konusu kuşkusuz futbol. Ama futbol dışında da birçok spor hakkında yazılan yazılar oy toplayabiliyor. Hele ingilizce makale yazabiliyorsanız kazanacağınız para daha fazla olabiliyor.