SosyalMix Aşırı Kaliteli Paketler 🚀Şifre İstemiyoruz!🔥 İNSTAGRAM |TİKTOK |YOUTUBE |TWİTCH |FACEBOOK HİZMETLERİ

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Instagram Hizmetleri kategorisinde sosyalmix tarafından oluşturulan SosyalMix Aşırı Kaliteli Paketler 🚀Şifre İstemiyoruz!🔥 İNSTAGRAM |TİKTOK |YOUTUBE |TWİTCH |FACEBOOK HİZMETLERİ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 157 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Instagram Hizmetleri
Konu Başlığı SosyalMix Aşırı Kaliteli Paketler 🚀Şifre İstemiyoruz!🔥 İNSTAGRAM |TİKTOK |YOUTUBE |TWİTCH |FACEBOOK HİZMETLERİ
Konbuyu başlatan sosyalmix
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan sosyalmix

sendilord

Kayıtlı Üye
16 Mar 2021
12
2
3
Hocam hayırlı satışlar öncelikle, bu satış canlı destek alanındaki kişi de siz misiniz? Gerçek sahibi kim sosyalmix'in?

sendilord

Kayıtlı Üye
16 Mar 2021
12
2
3
Biz size daha önce bir işbirliği için yazmıştık destek alanından, bu konuda reddedildik. Kurucusu olarak bundan haberiniz var mı? Bu konuda da yani işbirlikleri konusunda da karar veren kişi midir canlı destekteki hanımefendi?

• Beğen
Tepkiler: sosyalmix

sosyalmix

Kayıtlı Üye
15 Mar 2021
5
2
3
Biz size daha önce bir işbirliği için yazmıştık destek alanından, bu konuda reddedildik. Kurucusu olarak bundan haberiniz var mı? Bu konuda da yani işbirlikleri konusunda da karar veren kişi midir canlı destekteki hanımefendi?
Sizinle ben konuştum canlı destekte o an efendim

• Sesli Güldüm
Tepkiler: sendilord