Satış ★★★ SMMULTRA.COM - DÜNYANIN EN GÜVENİLİR SMM PANELİ ★ PROFESYONEL HİZMET ANLAYIŞI İle SİZLERLE ★★★

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Instagram Hizmetleri kategorisinde CytSaiN tarafından oluşturulan ★★★ SMMULTRA.COM - DÜNYANIN EN GÜVENİLİR SMM PANELİ ★ PROFESYONEL HİZMET ANLAYIŞI İle SİZLERLE ★★★ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,124 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Instagram Hizmetleri
Konu Başlığı ★★★ SMMULTRA.COM - DÜNYANIN EN GÜVENİLİR SMM PANELİ ★ PROFESYONEL HİZMET ANLAYIŞI İle SİZLERLE ★★★
Konbuyu başlatan CytSaiN
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan CytSaiN

CytSaiN

Kayıtlı Üye
27 Tem 2019
1
0
0
Offline
★★★ SMMULTRA.COM - DÜNYANIN EN GÜVENİLİR SMM PANELİ ★ PROFESYONEL HİZMET ANLAYIŞI İle SİZLERLE ★★★


2 ortak oluşturduğumuz küçük bir ekiple, hem kendi datamız hem de reseller olarak sunduğumuz servislerle, SMM hizmetleri konusunda tüm internette "en güvenilir" smm paneli olma amaçlı yayına girdik.

Sunduğumuz servisleri defalarca kez test edip, en güvenilir tahminleri bilgi notu olarak servislere ekledik. Sizlerden gelecek her türlü bildirimi dikkat ve özenle inceleyip,sizi pişman eden, bizleri üzen servisleri ivedilikle düzenleyip, gerekirse bakıma alacağız. En küçük bir bildirimi dahi dikkate alacağız.

Ciddi miktarlar yüklemeden önce servislerimizi deneyebilmeniz için minimum 10 TL yüklemenize olanak sağlayacağız. Bir süre sonra bu miktar arttırılacak, ve sadece reseller olabileceğimiz müşterilerle devam etme politikasına gideceğiz.

Hem İngilizce hem Türkçe olarak hazırladığımız sistemimize, yakın süreçte diğer dilleri de ekleyeceğiz. Para birimi olarak USD çalışan sistemimize, her para biriminden yükleme yapabilirsiniz. Hiç komisyon oranı olmadan anlık kurdan yatırdığınız ödeme USD olarak bakiyenize yansıtılacaktır.

Ayrıca, premium, platin ve kurumsal üyeliklere sahip olabilirsiniz. Bu üyelikler 1 yıllık alınabilen üyeliklerdir. Yaptığınız her harcamada 5%, 10%, 15% cashback kazanmanızı sağlar. Yaptığınız harcamayı takiben, harcamanın yüzdesine göre hesabınıza ilave bakiye tanımlanır. Örneğin; 100 USD harcama yaptıysanız, hesabınızda 0 USD bakiye kaldıysa, kurumsal üyeyseniz 15 USD, platin üyeyseniz 10 USD, premium üye iseniz 5 USD ilave bakiye tanımlanır. Bu üyeliklerin özel VIP servisleri de bulunmaktadır.

Üst seviye üyeliklerin avantajları kısa süre içerisinde arttırılacak, cashback seviyesi yükseltilecek, çok daha avantajlı hale getirilecektir.

Bizle çalışmak isteyen herkes, iletişim bilgilerimiz aracılığı ile bizlere ulaşabilir.


WHATSAPP: 0544 dörtyüzelliyedi 19 84 (TIKLA, SOHBET ET)
Mutlu Müşterilerimiz

Kendisi saygılı sevdiğim bir kardeşimdir beraber çalışmalarımız oluyor hiç şüphe etmeden güvenle çalışabilirsiniz hayırlı işler bol kazançlar kardeşim.

Takipçi alındı, gayet başarılı taahhüt ettiği gibi bir arkadaş, hızlıca işlemi tamamladık.

Instagram hizmeti alındı, çok ilgili, güzel ahlaklı bir arkadaş. Hayırlı satışlar bol kazançlar dilerim kendisine :)

5K lık bir alım yapıldı kendileri gerçekten ilgili ve alakalılar. Daha önce 3 ayrı instagram alımı yapmıştım ancak arkadaşların kalitesini gördükten sonra anladım. Çok teşekkür ederim işlerinizin devamını dilerim.

1k takipçi alınmıştır. Hızlı teslimat, teşekkürler

Aktif türk takipci ref alındı arkadışımız işinde gayet iyi almak isteyen arkadaşlara öneriyorum takipcilerin hepsi türk ve aktif üyeler..

Teşekkür ederim hocam geldi hızlı ve tamamı türk bol kazançlar dilerim

Referans olarak kullanıcıları aldım, online kullanıcılar gözüküyor ki bazıları zaten takipi doğal olarak bıraktı, ayrıca satıcı arkadaş ilgili biri diğer çalışma arkadaşlarımla konuyu görüşüp muhtamelen paket satın alacağız.

Takipçi hizmeti alındı. Teşekkürler.

4k takipçi alındı müşterilerin de istediği gibi yavaş yavaş geliyo takipçiler iyi oldu o da, profiller de nefis inşallah tekrar çalışırız.

Son derece ilgili bi arkadaş hizmet alındı

SMMULTRA.COM'A KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN!
 
Son düzenleme: