Satış SEO Hizmeti (Araçlar ve Arşiv)

2 Ağu 2018
63
0
6
Kocaeli
oxcakmak.com
Merhaba webmastersitesi üyeleri sıfırdan başlayıp orta seviyeye kadar gelip bir seo hakkında temel ve püf noktaları öğrenebileceğiniz paketi satışa sunuyorum. Aşağıdaki sorular ve cevaplar paketin içeriğini açıklamaya yetecektir. Aklınıza takılan yer olduğunda alıntı olarak yorum yapmanız yeterlidir.

S1) SEO Paketi ne işe yarar?
C1) Arama motorlarında üst seviyeye çıkararak arama sonucundan elde edilen sıralama ile sitenize organik ziyaretçi ve trafik çekmeye yarar. Paket başlangıç ve orta seviye bu iş üzerinde kendi siteniz de uğraşmanız için hazırlanmıştır.

S2) Paket içerisinde ne yer almaktadır?
C2) Kısaca bahsedeck olursam forum tanıtım listesinde yer alan servislere sitenizi dizin özelliği olarak ekleyerek backlink kazanabilirsiniz. Ayrıca arşiv içerisinde yer alan siteleri kullanarak sitenizi pingleyebilir, backlink alarak pr (page rank) 1-5 arası vb. numarada yer alanlardan link çıkışı sağlayarak rekabet ettiğiniz siteleri bir adım önde geçebilirsiniz.

S3) Bu paketi satın aldım ve ne zaman yükselişe geçerim?
C3) Hemen yükselişe geçeceksiniz diye bir kaide yok zamanla bunları tekrar tekrar uygulayarak kendinizi geliştirdiğinizde bir adım öne geçebilirsiniz. Kimse size balığı hemen vermez ama balığı almak için balık tutmak gerekir.

S4) Bu paket benim ne işime yarayacak?
C4) Bu soru 2 ve 3. sorunun cevabını vermektedir.

S5) Bu paket ile uzman olabilir miyim?
C5) Kendi çapınızda evet. Eğer 1-2 yıl boyunca balık tutmayı öğrenirseniz balık gelirse, artık yola çıkmaya hazır bu yolda kesin ve emin adımlarla yürüyebilirsiniz demek.

S6) Bu paketin fiyatı ne kadar?
C6) 10 (ON) TL 
Son düzenleme: