Satılık 109K Twitter Hesabı:

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Twitter Hizmetleri kategorisinde DannyRalph tarafından oluşturulan Satılık 109K Twitter Hesabı: başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,099 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Twitter Hizmetleri
Konu Başlığı Satılık 109K Twitter Hesabı:
Konbuyu başlatan DannyRalph
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan DannyRalph

DannyRalph

Kayıtlı Üye
12 Nis 2018
9
0
0
Offline
Kullanıcı Adı : PM ile verilecektir.
Hesabın açılış tarihi : Temmuz 2012
Hesabın kullanım amacı : Kişisel Hesap
Takipçi Sayısı : 109.000 (90K kadın takipçilerden oluşur)
Takip Ettiklerinin Sayısı : 75.000
Tweetler : 800
Önceden Profil Suspend Yedimi ? : HAYIR
Takipçiler organikmi ? : Tamamen Organik.
FİYAT : Pm ile verilecektir.

Hesabın çevirmen rozeti vardır.

Önemli DİPNOT:

Hesap kişisel bir hesap olmaktan istifade, içeriği tamamen bilgi ve sanat olup 15 yaşında ergenlerin at fava bekle fav at DM atayım tarzında bir hesap kesinlikle değildir. Kaldı ki hesabı bu amaç ile kullanacak olan insanlar varsa mümkünse bana yazmasın çünkü hesabın takipçi kitlesi boş beleş insanlardan oluşmamak ile birlikte edebiyat ve sanatı seven insanlardan oluşmaktadır. Bütün bunlardan istifade hesabın algoritması diğer hesaplara nazaran farklıdır. Ben bu hesabı alıp EGOMU tatmin ederim diyecekler için uygun bir hesap değildir.
Hesabın ilk 10K sı yabancı kişiler tarafından kasılmıştır. Sonra ise tamamen Türk ve aktif kullanıcılar ile takibe takip yoluyla kasılmıştır.
Hesabın içerisinde 5k bile olsa bot takipçi bulunmamaktadır.


Önce hesabı alırım, sonra parayı yatırırım. Gel bana güven sağla gibi saçma-sapan diyaloglara girecek arkadaşlar mümkünse yazmasın. Kaldıramayacağım triplere ayırabileceğim bir vaktim yok.

webmastersitesi'ne 2011 yılından beri üyeyim. Adımı bilen bilir.

3 Gün önce atılmış olan bir tweet:6 Ay önce atılmış olan bir tweet:


Hesabın aktifliği, inaktifliği ve içerisindeki bot takipçileri gösteren sistem:
Ne okuduysanız odur. Ne fazlası vardır ne de daha azdır. Hesap bu şekildedir. Satma sebebim yurt dışına taşınmış olmam. Tekrar ediyorum, ölücüler kesinlikle yazmasın. Hesabın ederinden bir kuruş aşağısı olmayacak. Henüz kafamda bir fiyat belirlememiş olsam bile üç aşağı beş yukarı bir şeyler mevcut. Sadece ciddi bulduğum kişilere hesabın PM'si verilecektir.

Ulaşım (Whatsapp) : +44 7402 386732
 

DannyRalph

Kayıtlı Üye
12 Nis 2018
9
0
0
Offline
Son bir not: Yukarıda gördüğünüz etkileşimler hesabın tamamen organik takipçilerinden gelen görüntülenme sayılarından oluşmaktadır. Hesap herhangi bir Deck sistemine veya Panel sistemine sokulmamıştır.
 

Benzer konular