Şanlıurfa Halfeti Dutluca İlk Okulu Yardım Konusu

24 Kas 2017
30
0
0
yavuz-selim.com
Merhabalar arkadaşlar öncelike bu bir okulun ve bu okulda bulunan öğrencilere yardım çağrısıdır.

Başlıkta da belirttiğim gibi Dutluca İlkokulunun ve bu okulun öğrencileri gerçekten yardıma oldukça muhtaç durumdadır. Hatta o derecedir ki bulundukları yer yalnızca bir oda gibi bir köy okuludur. Bulundukları odanın çatısı aktığından dolayı her yer su içinde kalmakta ve çocuklarımızın ayakları ıslanmakta bunların sonucunda da çeşitli hastalıkların oluşma riski bulunmaktadır.

Çocuklarımıza belki yardımcı olabiliriz diye bu konuyu açmış bulunmaktayım. Nasıl yardım edebiliriz konusuna gelicek olursak.

Basit bir örnek vermek gerekirse Şanlıurfa' da bir tanıdığı olur ya da direk kendisi olur çatı ustasıdır mesala en azından bu çatıyı belki onarabilir akmasını engelleriz bunun gibi bu sadece bir örnektir arkadaşlar. Farklı şekilde yardım etmek isteyen olur belki o konuda da alt kısımda telefon numaramızı bırakacağız.

Yardımcı olmak isteyen var ise alttaki numara tıkladığınız anda whatsapp iletişim mesajı açılacaktır.

WHATSAPP İLETİŞİM

İlginiz ve alakanız için çok teşekkür ederiz.