Samsung Note5 Rezaleti!

1 Ara 2017
20
0
0
mynet.site
Senelerdir samsung kullanmamdan dolayı tekrar aynı marka üzerinden gitmek istedim. İşte alışkanlık ya gidip Note5 aldım 9 ay önce. İlk ay indirmiş olduğum bir uygulamanın görseli gecti arka plana ve düzelmiyor. Bildiğiniz is gibi sindi telefonun içerisine. Daha sonra bir kaç defa yazılım güncelleme yaparken %25'de takılıp güncelleme yapmadı. Verdiği mesaj ( En yakın Samsung Servisinden yardım alınız ) Neyse idare edelim böyle dedik fakat bir müddet sonra telefon ağırlaşmaya başladığı için mecburen güncelleme yapmak zorunda kaldım. Yazılım güncellemesi yaparken bu defa da telefon komple kapandı ve bir daha açılmadı. Yetkili servise gittim " tamam bırakın " demelerine ne zaman gelir en geç diye sordum. Belki 1 ay belki de 2 ay diye küstahça cevap alınca, garantili telefonu mecburen mahalle arasındaki bir telefoncuya götürerek yaptırdım. Tabi garantin çıktı telefon benim düştüğüm duruma düşmemek icin Samsung Note5' den uzak durmanızı tavsiye ederim. Iyi forumlar.

30 Kas 2017
3
0
0
geçmiş olsun note5 güzel telefon diye reklamlarını veriyorlar ama bir işe yaramıyor garanti ise arkasında durmuyor bile güzel bilgi