Renkli Pati - Ücretsiz Kedi Sahiplendirme - Köpek Sahiplendirme

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Blogcular-Genel kategorisinde renklipati tarafından oluşturulan Renkli Pati - Ücretsiz Kedi Sahiplendirme - Köpek Sahiplendirme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 147 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Blogcular-Genel
Konu Başlığı Renkli Pati - Ücretsiz Kedi Sahiplendirme - Köpek Sahiplendirme
Konbuyu başlatan renklipati
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan renklipati

Hayvanları Sever Misiniz?

  • Evet

  • Hayır


Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

renklipati

Kayıtlı Üye
16 Tem 2020
1
0
1
www.renklipati.com
Offline
evcil-hayvan.jpg
Kedi ve köpeklerden hoşlanıyor ve evcil hayvan sahiplenmek mi istiyorsunuz? Renklipati bu noktada sizlere yardımcı oluyor. Ücretsiz köpek, kedi ve diğer evcil hayvan ilanlarının bulunduğu bu site üzerinden evcil hayvan sahiplenebilir veya bakamadığınız evcil hayvanlarınıza yeni yuva arayabilirsiniz.

Site üzerinde şuan 50'den fazla kedi ve köpek yeni sahiplerini heyecanla bekliyor. Onları yaşadıkları veya yaşamak zorunda kalacak bu kötü hayattan kurtarmak sizin elinizde. Türkiye'de günde birlerce hayvan petshop'lar üzerinden satışa koyuluyor ve yüksek paralara satışı gerçekleşiyor. Üstelik binlerce yuva bekleyen hayvan varken bilinçsizce ve para için çiftleştirilen bu hayvanlar bilinçsizce satın alınınca sonu yine sokaklar oluyor. Bu durumdan ötürü renkli pati sitesinde hayvan satışı tamamen yasaktır ve desteklenmemektedir. Tüm site #satınalmasahiplen mantığında kurulmuştur. Eğer bakamadığınız bir köpeğiniz varsa veya barınakta çalışıyorsanız köpek sahiplendirme ilanı ekleyebilirsiniz.

Sitede ayrıca blog sayfası kısmı ile birbirinden farklı konularda hayvan severler ve yeni hayvan sahiplenecek olan kişilere bilgi vermeye alacakları hayvan hakkında daha bilgili olmasını sağlıyoruz. Örneğin en çok beslenen kedi türleri yazımızı inceleyebilir ve yorum yapabilirsiniz.

https://www.renklipati.com