Reklam Alım Satım

  • Forum Sayfamızda alakasız web sitesi paylaşımı, backlink, hacklink amaçlı paylaşımlar yöneticilerimiz tarafından tespit edilip silinebilir.

apollon

Kayıtlı Üye
1 Ara 2017
20
0
0
mynet.site
Facebook Reklam Alış Satışı Nasıl Yapılır?

Bilindiği gibi Facebook ülkemizde de dünyada da en çok kullanılan sosyal medya platformlarından birisi. İşte bu yönüyle Facebook aslında iyi bir reklam pazarı diyebiliriz. dünyaca ünlü markaların da, yerel işletmelerin de bir Facebook reklam değeri var. Facebook’ta çok fazla takipçisi olan kişiler de bu işten para kazanıyor.

Facebook Reklamları Nasıl Alınır?

Facebook’a reklam vermek isteyenlerin yanı sıra, Facebook’ta pek çok takipçisi olduğu için reklam almak isteyenler de vardır. Reklama her tıklanma ise reklam veren için tanınırlık ve alışveriş anlamına gelirken, reklam yapan içinse para anlamına gelmektedir. Bu platform ise reklam almak ve reklam vermek isteyenleri buluşturmaktadır.
 

Suskun0760

Kayıtlı Üye
19 Ara 2017
19
0
0
Reklamdan para kazanmak için öncelikle google adsense hesabı açmak ve websitenize veya youtube hesabınızdaki videoları vs. google adsenseye tanımlanayabilir ve belli bir ücret kazanabilirsiniz.Ancak örnek olarak mesela youtubeda bir paylaşımınız varsayalım.Google adsense 10bin izlemeden sonra size teklif sunmakta ve paylaştıgınız videoya reklam koymakta ve tıklama başına para ödemektedir.Para çekimi yapmak için 100 dolara ulaşmanız gerekmektedir.Facebokda sayfanızın reklamını ücret karşılığı verebilir,sayfanızı yayınlayabilirsinjz. Google da ise adwords ve adsense vardır.Adwords websitenizin reklamını vermek,adsense ise reklam alma platformudur.
 
Son düzenleme: