Reklam Alım Satım

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Reklam Alım Satım kategorisinde apollon tarafından oluşturulan Reklam Alım Satım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,869 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Reklam Alım Satım
Konu Başlığı Reklam Alım Satım
Konbuyu başlatan apollon
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Suskun0760

apollon

Kayıtlı Üye
1 Ara 2017
20
0
0
mynet.site
Offline
Facebook Reklam Alış Satışı Nasıl Yapılır?

Bilindiği gibi Facebook ülkemizde de dünyada da en çok kullanılan sosyal medya platformlarından birisi. İşte bu yönüyle Facebook aslında iyi bir reklam pazarı diyebiliriz. dünyaca ünlü markaların da, yerel işletmelerin de bir Facebook reklam değeri var. Facebook’ta çok fazla takipçisi olan kişiler de bu işten para kazanıyor.

Facebook Reklamları Nasıl Alınır?

Facebook’a reklam vermek isteyenlerin yanı sıra, Facebook’ta pek çok takipçisi olduğu için reklam almak isteyenler de vardır. Reklama her tıklanma ise reklam veren için tanınırlık ve alışveriş anlamına gelirken, reklam yapan içinse para anlamına gelmektedir. Bu platform ise reklam almak ve reklam vermek isteyenleri buluşturmaktadır.
 

Suskun0760

Kayıtlı Üye
19 Ara 2017
19
0
0
Offline
Reklamdan para kazanmak için öncelikle google adsense hesabı açmak ve websitenize veya youtube hesabınızdaki videoları vs. google adsenseye tanımlanayabilir ve belli bir ücret kazanabilirsiniz.Ancak örnek olarak mesela youtubeda bir paylaşımınız varsayalım.Google adsense 10bin izlemeden sonra size teklif sunmakta ve paylaştıgınız videoya reklam koymakta ve tıklama başına para ödemektedir.Para çekimi yapmak için 100 dolara ulaşmanız gerekmektedir.Facebokda sayfanızın reklamını ücret karşılığı verebilir,sayfanızı yayınlayabilirsinjz. Google da ise adwords ve adsense vardır.Adwords websitenizin reklamını vermek,adsense ise reklam alma platformudur.
 
Son düzenleme:

Benzer konular