Rchain Coin Nedir

Melisa

Kurumsal
1 Haz 2018
230
0
0
Çanakkale
Rchain, günümüzün farklı dijital para birimlerinden biridir. Genel ve özel çoklu blok zinciri ile kullanılabilen Rchain, bu şekilde güvenilir bir yapı oluşturma amacı taşır. Akıllı sözleşmeler adı verilen konuyu ise, ethereum ile bu adrestede kullanabilmeniz mümkün olacaktır.

Her geçen gün alt coin piyasası önemli başarılara imzasını atarken, Rchainde yine aynı şekilde bu başarılı performansı gösteren para birimlerinden biri haline gelmiştir. Özellikle güvenilir bir sistem sunması, yenilikçi bir yapıya sahip olması ve kullanıcılar tarafından oldukça revaçta olması, insanların bu alana daha fazla yönelmesine neden olmaktadır.
Rchain Fiyatı
Rchain fiyatı ise şu anda güncel olarak 1,79 dolar seviyesinde bulunuyor. TL seviyesinde 1 Rchain 7,56 TL olurken, BTC olarak konuya baktığımızda ise karşımıza 0.00019168 BTC rakamı çıkıyor. Saatlik bazda %1.7 oranında değer kazanan Rchain, günlük değişim olarak %-2.86 olarak bir değişim gösteriyor. Haftalık değişimde ise, Rchainin değer kazandığını belirtmek doğru olacaktır.

Rchain Nasıl Alınır
Rchain son zamanların en karlı kriptolu para birimleri arasında yer alıyor. Özellikle geçtiğimiz aylardan itibaren günlük olarak değer kazanmaya başlayan para birimi, bu yönüyle birlikte en çok tercih edilenlerin arasına giriş yapmayı başarmış oldu.

Rchain almak için, sanal borsa para piyasalarını tercih etmek gerekir. Synhetic borsasında işlem gören bu kriptolu para birimini alabilmek için, kendinize ait bir hesabınızın olması lazımdır. Sanal borsa sitesi üzerinden kendinize ait olan bir hesap açabilir ve oluşturduğunuz sanal para cüzdanı üzerinden Rchain alma fırsatını yakalayabilirsiniz.
Şu anda 2 farklı borsada işlem gören bu kriptolu para birimi, toplamda 870 milyon adettir. Ve bu sayının 182 milyonunun dolaşımda olduğu bilinen şeyler arasında bulunuyor.

Btc İle Rchain Almak
BTC alıp daha sonrasında bunu Rchaine çevirmek için, ilk olarak yapılması gereken şey, Paribu hesabı açmaktır. Paribu hesabı açtıktan hemen sonra bir banka hesabınızla buraya para yatırmanız gerekir. Daha sonra TL karşılığında Bitcoin alarak bu işlemin tamamlanmasını sağlayın. Daha sonrasında ise, Rchain alabilmek için Kucoin hesabı açmak için harekete geçmelisiniz. Eğer Kucoin hesabınız zaten varsa, transfer işlemi yardımıyla BTC’leri Kucoin hesabınıza anında gönderebilirsiniz. Böylelikle almış olduğunuz BTC’lerin karşılığında Rchain satın alma işlemini tamamlamış olursunuz.

Rchain Nasıl Saklanır
Rchain çevrimiçi cüzdanlar yardımıyla son derece kolay bir şekilde kullanılabilen ve saklanabilen bir özelliğe sahiptir. Kişiler isterse daha güvende tutabilmek için, fiziksel flash bellek ürünlerinden yararlanmayı tercih edebilirler. ERC-20 standartında bir ürün olduğundan dolayı, yine buna uyum sağlayacak düzeyde saklanması uygun olacaktır.

Rchain Ne Gibi Avantajlar Sunuyor
Rchain’in tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden biri, diğer para birimlerine nazaran farklı özelliklerle adından bahsettirmesidir. Özellikle piyasadaki rakiplerine göre, aşağıdaki ek avantajları bünyesinde bulundurur.

Hızlıdır: Rchain saniyede binlerce işlemi yapabilmeye izin veren bir yapıya sahiptir. Saniyede 40 bin işlem yapmaya izin verir kapasitesiyle birlikte, bu alanda dikkatleri üzerine çeker. Öte yandan Rchain hız konusunda daha büyük hedefleri içeren bir yapıdadır. İlerleyen zamanlarda bu para biriminin saniyelik 100 bin işlem için uygun olabileceği düşünülen şeyler arasında bulunuyor.

Ek Araçlar: Rchain platformu, farklı uygulamalara ve kodlama dili üzerinden pek çok ürüne doğrudan bağlanabilen bir yapıya sahiptir. Özellikle gayet kolay bir şekilde araç kullanımı sağladığından dolayı, bu alana olan ilgi her geçen gün biraz daha artmaya devam ediyor.

Güvenilirdir: Rchain, Dünya çapında hem hızlı hemde güvenilir yapısı nedeniyle ön plana çıkıyor. Özellikle para biriminin temelinde sürekli olarak hıza ve güvenirliğe dayalı iyileştirmeler yapıldığından dolayı, her geçen zaman konunun biraz daha iyi bir hale gelmesi sağlanmış oluyor.

Rchain Arkasında Kim Var
Rchain para biriminin yönetimi, bu alanda yılların deneyimine sahip olan uzman ekip tarafından yapılıyor. Platformun CEO’su Lisa Rice olurken, takımın başka üyesi Evan Jensen’dir. Rchaini yönetmekte olan diğer takım üyeleri ise; Kenny Rowe, Lawrence Lerner, Greg Meredith olarak biliniyor. Şu anda geniş bir ekibin yönettiği Rchain’de var olan temel amaç ise, oldukça dinamik ve hızlı bir sistem ortaya çıkarmaktır. Bu zamana kadar ortaya çıkarılan çalışmalarla birlikte, hedefin yavaş yavaş hayata geçirildiği piyasa tarafından kabul edilen şeylerden biri.

Rchain’ in Piyasa Değeri
Rchain para biriminin 2018 yılı itibariyle yükselişine devam ettiği görülüyor. Geçtiğimiz ayda Rchainin toplam değeri 396,66 milyon dolar seviyesine ulaşmış oldu. Özellikle bu artışlarla birlikte haftalık bazda oldukça iyi bir performans ortaya çıkarmaya devam ediyor.

Makale kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.