Publisher - Newspaper Magazine Amp

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Wordpress Temaları kategorisinde Root tarafından oluşturulan Publisher - Newspaper Magazine Amp başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,278 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Wordpress Temaları
Konu Başlığı Publisher - Newspaper Magazine Amp
Konbuyu başlatan Root
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Root

Root

Kayıtlı Üye
14 Şub 2018
62
0
0
Offline
Yayıncı = Dergi + Gazete + Blog + İnceleme + Detaylı Özellikler + Reklamlar + AMP + RTL Desteği (Arapça, İbranice…)Yayıncı, ayrıntıları, inanılmaz özellikleri, sezgisel bir kullanıcı arayüzü ve seçkin web siteleri oluşturmak için gereken her şey büyük ilgi ile yararlı ve güçlü WordPress Gazetesi, Dergi ve Blog teması.
Eğer haber sitesi, online dergi veya kişisel blog oluşturmak istiyorsanız, web sitesi gözden geçirin Eğer Publisher kullanımı kolay bir Yönetici Paneli ile sınırsız özelleştirme seçenekleri, düzenleri ve başlıkları sunuyor. Yayıncı, güçlü özellikleri ve kurşun geçirmez kod tabanı ile güzel ve profesyonel bir tasarımın mükemmel birleşimidir. Para kazanmak mı gerekiyor? Yayıncı, Adsense Reklamları, Google DFP Reklamları, HTML ve Resim reklamlarını 100'den fazla reklam konumuyla kolayca eklemenizi sağlayan gelişmiş Reklam Yönetimi sistemini içerir.

Tüm demolarda% 100 RTL Desteği (Arapça, İbranice… gibi)
Yayıncı, RTL stili ve RTL dillerini tamamen destekler. Binlerce Arapça, İbranice ve Farsça site, dergilerde ve haber sitelerinde içerik yayınlamak ve para kazanmak için kullanıyor. Yayıncı, şimdiye kadar oluşturulan en iyi RTL desteklenen tema.

Piyasadaki tüm gazete ve dergi temalarından daha iyiTÜM DEMOLAR İNDİRME LİNKİ
 

Root

Kayıtlı Üye
14 Şub 2018
62
0
0
Offline
Wordpress aleminin en baba teması türkiyede Tek Webmastersite.net'e yayınlanıyor :)