Profesyonel Endüstriyel Mühendislik Hizmetleri

2 Nis 2018
8
0
0
2012 yılında hizmetlerine başlayan firmamız BKM Endüstriyel Plastik Mühendisliği kısa sürede hizmetlerini kalitesini ispatlamış ve sektörün en çok aranan ismi olmayı başarmıştır. Temel hedefi müşteri memnuniyetini sağlamak olan ekibimiz bu konuda gerekli özeni daima göstermiştir.

Teknolojinin durdurulamayan ilerleyişini takip ederek kendini ve hizmetlerini geliştiren firmamızın hizmetlerinden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz. Alanında uzman personeller ile çalışarak güvenilir hizmetler sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Avrupa Standartlarında Hizmetler

Müşterilerimizin proses alanlarına uygun hesaplamalar yaparak yönetmeliğe uygun ölçüm şartlarında hizmetler sunuyoruz. Büyük avantajlar sağlayan borulama sistemleri alanında siz değerli müşterilerimiz için profesyonel imalat hizmetleri veriyoruz. Plastik olan PP, PE ve PC sistemleri sayesinde büyük avantajlar elde etmenize yardımcı olarak düşük maliyetli ürünler sunuyoruz.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun olarak üretim yapan BKM Endüstriyel Plastik Mühendisliği elemanları bölgenize keşif için gelir ve en uygun projeyi hazırlar. Türkiye’nin her noktasına ulaştırdığımız hizmetlerimiz sayesinde sektörde rakiplerinize fark atacaksınız.

Firmamız depolama tankları tasarımı, imalatı ve fabrikasyonu konusunda da uzmanlaşmıştır. Dünya standartlarında sunulan hizmetler sayesinde işletme karınızı da artırabilirsiniz. Birçok alanda kullanılabilen ürünümüz boya çeşitleri, hipo, asit çeşitleri ve kostik çeşitleri gibi ürünlerinizi rahatlıkla depolayabilirsiniz.

Profesyonel Hizmetlerde Öncü İsim

BKM Endüstriyel Plastik Mühendisliği ekibinde çalışan personellerin tamamı eğitimli olan ve kendini geliştiren kişilerdir. Birçok alanda kolay bir şekilde kullanabileceğiniz durulama havuzları imalatı konusunda da kendimize son derece güveniyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde özel olarak tasarladığımız durulama havuzlarımız ile alüminyum, metal parça, paslanmaz üretimler gibi ürünlerinizi rahatlıkla yıkayabilirsiniz.

Ürünlerinizi rahat bir alanda yıkayıp durulamanız için geliştirilen imalatımız büyük bir özenle yapılmaktadır. Uzun ömürlü özelliğe sahip olan durulama havuzlarımız ile hijyenik olarak ürünlerinizin yıkanıp durulanmasını sağlayabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza en uygun hizmetleri sunan firmamıza dilediğiniz zaman ulaşabilir ve hizmetlerimizin ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.
 

Benzer konular