Premium - Salt likit nedir? Salt likit Neden Pahalı? Salt likit Tavsiye/Öneri.

26 Eki 2018
6
0
0
Salt likit, tuzdan elde edilen nikotinin yüksek oranlarda tutularak elektronik sigara içerisinde kullanılan ve buharlaşması sonucu tüketilen gliserin tabanlı bir elektronik sigara likit (e likit) türüdür. Klasik elektronik sigara likitler (e likit)'den farkı içerisinde baz nikotin yerine nikotin tuzu (salt nicotine) adı verilen etkin bir maddenin kullanılmış olmasıdır.
Salt likit, pod sistem elektronik sigara (e sigara) için üretilmiştir. Hal böyle olunca, bu likit içeriklerindeki nikotin değerinin önemli ölçüde artmasına neden olmaktadır. Standart bir dl yada mtl Premium e likit içeriğinde genellikle 1 ML başına 0,3 mg / 0,6 mg / 0,9 mg nikotin denk gelir. Bu oran, 30 ML’ lik bir salt likitte 30 mg – 50 mg kadar olabilir. Yani her 1 ML salt likit için 1 mg nikotin değeri denk düşer. Buradan da salt likit içeriklerinin nikotin açısından ne kadar zengin olduğunu kolayca anlayabilirsiniz. Yani nikotin yoğunluğu oldukça yüksektir. E likitlerde maliyeti direk etkileyen en önemli etken ise nikotin olduğuna, pod mod cihazları için üretilen salt likitlerin de yüksek oranda tuz nikotini içermeleri nedeniyle salt likitlerin fiyatları mtl ve dl likitlere nazaran daha yüksektir.
Sizlere şu ürünümüz bu ürünümüzden daha iyi diyemeyiz. Çünkü her halükârda bi diğer ürünümüze haksızlık etmiş oluruz. Her ürünümüz, içerdiği birbirinden değerli aromalar ile kendi alanında liderdir. Yarattığımız likit isimleri piyasada her üreticinin bu isimleri kullanmasına sebep olmuştur. Dilerseniz BURAYA tıklayarak bütün salt likit çeşitlerimizi inceleyip kendinize deneme fırsatı verin.
Kalitemiz ve üretim koşullarımızı göz önünde bulundurmanız bizi tercih etmeniz konusunda sağlığınız ve keyfiniz açısından en önemli husus. Bu konuda sizi temin ederiz ki likitlerimizin özelinde salt likitlerimizin lezzetinden fevkalade memnun kalacaksınız. Tüm likit çeşitlerimiz için BURAYA tıklayabilirsiniz.
Premium salt likitlerimizin çeşitliliği, aroma lezzetleri ve üretim koşulları göz önüne alındığında DarkHorseVape.com bu konuda ara farkla öncü bir likit üreticisidir. Mutlaka BURAYA tıklayarak ürünlerimizi ve ürün detay sayfamızda bulunan müşteri yorumlarına göz atmanızı tavsiye ederiz.
Premium orijinal salt likitlerimiz 25 mg, 35 mg ve 50 mg nikotin seçenekleri ve 10 ml ve 30 ml ölçüleri ile satışa sunulmuştur. 10 ml Premium salt likitlerimiz nikotin oranından bağımsız olarak 20 TL, 30 ML Premium salt likitlerimiz nikotin oranından bağımsız olarak 50 TL olarak fiyatlandırılmıştır. Size tüm samimiyetimiz ile söylememiz gerekir ki; Kullandığımız bitkisel gliserin, propilen glikol, tüm aromalar ve nikotin ürünleri dünyanın önde gelen firmalarından temin edilmekte ve alanının en iyi markalarından oluşmaktadır. Sizlere tariflerimizin sırlarını vermeden markaları tek tek söylemek isterdik ancak diğer likit markalarından bizi ayıran en büyük fark tariflerimizin gizliliği ve partnerimiz olan üretici markaları.
Siz mutlaka bir düşünün. Mutlaka denemediyseniz bir şeylerden mahrum kaldığınızdan emin olun ve şimdi kendinize bir iyilik yaparak gerek Premium salt, gerek Premium mtl, gerekse de Premium dl likitlerimizden sipariş verin. Hemen alışverişe başlamak için BURAYA tıklayın.

Keyifli Buharlamalar dileriz :)
 
Son düzenleme:

Benzer konular