Satış Portal ve Forum Sitesi Satılıktır

24 Ara 2018
1
0
0
Site adresi : Özel mesaj ile gönderilecektir.
Site için istenen fiyat : 3500 TL
Sitenin aylık getirisi: 100 ile 270 Tl arası.
Sitenin açılış tarihi: Domain reg 2017 fakat 2018 Eylül ayında faaliyete geçmiştir.
Kategori, sitenin içeriği nedir: Eğitim, memur ve haber portalı - forumu (forum, portal ve video sitesi aynı proje içindir.)
Günlük hit sayısı: 250 - 450 arası değişkenlik götermektedir
Ziyaretçi kaynağı: ( %60 google - %20 yandex - %10 doğrudan - %5 sosyal - %5 diğer )
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: portal domain - 1 yıl 39 gün / forum domain - 20 gün
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Site wordpress tabanlıdır. Portal sitesi için lisanslı wordpress teması satın alınmıştır. Aynı şekilde video.domainadi.com alan adına wordpress tabanlı video sitesi kurulmuş olup onun için de lisanslı wordpress teması alınmıştır. Tema lisansları sadece söz konusu alan adları için geçerlidir. Forum sitesi yeni açılmış olup, orjinal lisanslı xenforo satın alınmıştır. Ve lisans alıcıya devredilecektir. Forum lisansını tek domain olmak şartıyla istediğiniz domainde kullanabilirsiniz.
Hosting dahil midir: Dahildir. Portal sitesi isimtescilden, forum sitesi ihs hostingden satın alınmıştır. Domain, hosting, ssl yaklaşık 1 yıl süreleri vardır.
Banlı olduğu sponsor var mı: yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: dahil
Yazılım lisans sonlanma zamanı: yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: yok

Siteyi hobi amaçlı açmıştım ve gelecek vaadetiğini düşünmekteyim. Ancak acil paraya ihtiyacım olduğu için satmaya karar verdim.

Ayrıca siteyi eğitim ve haber portalı olarak açmıştım. Fakat siz ister haber portalına, ister eğitim portalına dönüştürebilirsiniz. Sitenin isminin buna uygun olduğunu düşünmekteyim.

26 Tem 2019
6
0
0
Panama
Portal ve Forum Sitesi Satılıktır

Domain tescili ile web sitesinin bulundurulduğu sunucu birbiriyle alakalıdır fakat telif hakları bunlardan bağımsız bir konudur. Detay verirseniz daha çok bilgi verebilirim.

For more info about What was the first handheld console or How can I play ps4 games on PC without ps4 free have a look at our own website