Pınar Şems Abiye Modelleri

kara

Banned
18 Ara 2017
33
0
0
Tesettür Giyimin Marka Tasarımcısı Pınar Şems Kimdir?

Pınar Şems moda tasarımı bölümünü okumuştur. İzmirlidir. Butiği olan Pınar Şems butiği annesi ile işletmektedir. Tesettürde modanın bir numarası haline gelen Pınar Şems birçok ilde ve internet sitesinde tasarladığı giysileri tesettürlü bayanların beğenisine sunmaktadır. Pınar Şems özel tasarımları ile kendisine özel giysiler isteyen bayanların isteklerini de yerine getirmektedir.

Pınar Şems Abiye Modelleri İle Tesettürlü Bayanların İlgi Odağında

Pınar Şems abiye tasarımları ile de bayanların ilgisini toplamaktadır. Birçok moda dergisi takipçisi Pınar Şems'i ilgi ile takip etmektedir. Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan Pınar Şems abiye, elbise, gömlek ve etek tasarımları ile internet sitesinde ve butiğinde bayanları beklemektedir. Modayı ve trendi oldukça iyi takip etmekle beraber tesettürlü bayanların giysilerini tasarlayan Şems tesettürlü bayanların ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Pınar Şems Elbise Tasarımları Bahyezende

Pınar Şems elbise tasarımları ile bahyezen.com sitesinde sizleri beklemektedir. Bahyezen ve Pınar Şems işbirliği ile tasarlanan elbiseler, etekler sahiplerini beklemektedir. Yeni sezonun yeni renkleri ile sonbahar ve kış için tasarlanan elbiseler etekler ve niceleri modayı kendi zevki ile birleştirmeyi sevenleri beklemektedir.