PHP Framework Tavsiyesi

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PHP Framework kategorisinde meduse tarafından oluşturulan PHP Framework Tavsiyesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,143 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PHP Framework
Konu Başlığı PHP Framework Tavsiyesi
Konbuyu başlatan meduse
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan meduse

meduse

Kayıtlı Üye
13 Ara 2017
1
0
0
Offline
PHP Framework Tavsiyesi
Merhaba arkadaşlar, ben PHP Framework Tavsiyesi kullanmak istiyorum. Ancak piyasada birçok framework bulunduğunu gördüm. Bunlar arasından hangisini tercih edeceğimi şaşırdım. Hepsinin birbirinden farklı özelliklerinin olduğu söyleniyor. Kimisi hız kimisi güvenlik için isteniyor. Açıkçası benim de istediklerim bunlar hem hızlı hem de güvenlikli olsun istiyorum.

Bu tarz bulabileceğim bir framework varsa buradan yazarsanız memnun olurum. Ayrıca kendim de üretebiliyormuşum fakat bunun çok zahmetli olduğunu söylüyorlar. Yeniden bulunmuş şeyleri bulmaya çalışmak istemiyorum. Bu sebeple tavsiyeleriniz benim için çok değerli. Sizler de bu bilinçle tavsiyelerde bulunursanız memnun olurum. İster buraya isterseniz de pm’den yazabilirsiniz. Şimdiden ilgilenen tüm arkadaşlara ve forum üyelerine teşekkür ederim.