Satış Pazar Uygunluğunda Fiyatlar - AVM Kalitesinde ve Bolluğunda Ürünlerin Adresi - Liderbazar.Com

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Başlayanlar kategorisinde Effe tarafından oluşturulan Pazar Uygunluğunda Fiyatlar - AVM Kalitesinde ve Bolluğunda Ürünlerin Adresi - Liderbazar.Com başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,129 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Başlayanlar
Konu Başlığı Pazar Uygunluğunda Fiyatlar - AVM Kalitesinde ve Bolluğunda Ürünlerin Adresi - Liderbazar.Com
Konbuyu başlatan Effe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Effe

Effe

Kayıtlı Üye
20 May 2018
25
0
1
www.makaleyaz.net
Offline


Genç Türk girişimci Zeki BAHADIRTAŞ tarafından, 18 Mart 2019 tarihinde kurulan liderbazar.com, geride bıraktığı 7 ay gibi kısa bir sürede, Türk e-ticaret sektöründe “Kaliteli Alışverişin Lideri” mottosu ile hızlı bir giriş yaptı.

Başlığımızda, “ İster Pazar deyin, ister AVM ” derken, gerçekten ürün yelpazesinin genişliğini görünce ne demek istediğimiz konusunda sizde bize hak vereceksiniz.

Çünkü “ Pazarın uygun fiyatları – AVM’nin zengin ürün yelpazesi ve kalitesi ” , liderbazar.com ‘da yeni bir alışveriş tecrübesi sizleri bekliyor.

Ve günden güne genişleyen bu ürün yelpazesinde neler yok ki?

– Elektronik Ürünler,
– Ev Aletleri ve Elektroniği,
– PetShop Ürünleri,
– Ofis ve Kırtasiye Ürünleri,
– Anne ve Bebek Ürünleri,
– Kozmetik ve Kişisel Bakım,
– Spor ve Outdoor Ürünleri,
– Araba & Motosiklet ve Bisiklet Ürünleri,
– Moda ve Aksesuar Ürünleri…
Biz şimdilik bu kadarını sayabiliyoruz, siz yinede liderbazar.com sitesini ziyaret ederek tüm ürünlere bir göz atın. Çünkü henüz bizlerin de sayamadığı – sizlerinde aklına getiremediği birçok ürün çeşidi ile büyümeye ve gelişmeye devam ediyor.

Bilinen ve kalitesinden emin olduğunuz her markayı, farklı yerlerde arayıp da bir türlü bulamadığınız her ürün alternatifini ve hatta “Bu bana nerde lazım olur, neyse alalım da bir köşede dursun!” diyecek kadar ilginizi çekecek birçok ürün, liderbazar.com kategorilerinde yerini aldı.

Hemen kayıt oluşturun, sizde kaliteli ürünleri uygun fiyatlara edinin!
 

Benzer konular