Paykwik Kart Al

  • Forum Sayfamızda alakasız web sitesi paylaşımı, backlink, hacklink amaçlı paylaşımlar yöneticilerimiz tarafından tespit edilip silinebilir.

derpiyade

Kayıtlı Üye
27 Kas 2017
28
0
0
Paykwik Kart Al

Online ödemelerde kullanılan en güvenilir ve popüler yöntemlerden biri de paykwik kart ile ödeme yapmaktır. Kartın limitini kullanıcı belirlediği için bütçe dostu olan kart, tek kullanımlık şifreler sayesinde de oldukça güvenlidir. Paykwik ön ödemeli bir kart olduğu için alım gücünüze uygun yükleme yaparak, kart limitini siz belirlemiş olursunuz. E Ticaret sitelerden yaptığınız alışverişlerde ödemenizi 14 haneli paykwik kart şifreniz ile yapabilirsiniz.
Paykwik kart ile ödeme yaparken üye olmanız, kişisel bilgileri girmeniz vs. gerekmeden kolayca ödeme yaparsınız.
Siz de paykwik al seçeneği için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yetkisiz kişilerden bu kartı almamaya özen göstermelisiniz.
Paykwik kartınızı kullanmaktan vazgeçtiniz ya da kullandığınız ama hala para kaldıysa Paykwik bozdurma sayesinde kalan paranızı iade alabilirsiniz.

Sitemize özel en uygun bir şekilde satışlarımız sergilenmektedir webmaster sitesine özel %50 indirimli kampanyalarımızdan cok kolay bir şekilde yararlanma imkanı sağlanmaktadir sizde Paykwik kart almak istiyorsanız üye olup yorum atmanız ve sizlere yardımcı ola bilmekteyizdir
 

Benzer konular