Papagan Besleyen Arkadaslar 30 Saniyesini Ayirabilir mi? / Moderator Alim

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Editörlük Hizmetleri kategorisinde EmreT tarafından oluşturulan Papagan Besleyen Arkadaslar 30 Saniyesini Ayirabilir mi? \/ Moderator Alim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,579 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Editörlük Hizmetleri
Konu Başlığı Papagan Besleyen Arkadaslar 30 Saniyesini Ayirabilir mi? \/ Moderator Alim
Konbuyu başlatan EmreT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan EmreT

EmreT

Kayıtlı Üye
2 Ocak 2019
3
0
1
Offline
Öncelikle hepinize merhabalar,yeni açtığım papağan forumunda ekip arkadaşlarına ihtiyacım var.PapaganTR.Com Nedir? Nasıl Ortaya Çıktı?

İnternetten yaptığım uzunca süren(2 ay) araştırmadan sonra papağan almaya karar veren evli bir bireyim. Aldığım mavi mutasyon pakistan papağanım ile (ismi maviş) papağanlara eşimle birlikte merak saldık. Bu süreçten sonra Türkiye'de bu tür ile alakalı çok bilgi olmadığı için yabancı bilgi videoları izlemeye başladım. Daha sonra koskoca mazi gözümde canlandı. Yani ; Sosyal medya öncesi dönem. Ve bir kaç arkadaş daha bulabilme umuduyla bu işe giriştim. PapaganTR.com adresini açtım.

Papağanımı merak edenler ; Mavi Mutasyon Pakistan Papağanım (sol taraftaki muhabbet kuşu babamın mavişidir)

EKİP ARKADAŞLARI/MODERATÖR ARANIYOR

Sitemizde amacımızın para kazanmak OLMADIĞINI peşin olarak söylemek isterim. Kendini bilgili, tecrübeli hisseden veya araştırmayı ve araştırdıklarını aktarmayı seven tüm arkadaşlar forum sitemize moderatörlük başvurusu yapabilir. Yazıyı okuduğunuz için şahsım, papağan beslediğiniz için papağanınız adına teşekkür eder, iyi günler/forumlar dilerim.