Papagan Besleyen Arkadaslar 30 Saniyesini Ayirabilir mi? / Moderator Alim

2 Ocak 2019
3
0
1
Öncelikle hepinize merhabalar,yeni açtığım papağan forumunda ekip arkadaşlarına ihtiyacım var.

PapaganTR.Com Nedir? Nasıl Ortaya Çıktı?

İnternetten yaptığım uzunca süren(2 ay) araştırmadan sonra papağan almaya karar veren evli bir bireyim. Aldığım mavi mutasyon pakistan papağanım ile (ismi maviş) papağanlara eşimle birlikte merak saldık. Bu süreçten sonra Türkiye'de bu tür ile alakalı çok bilgi olmadığı için yabancı bilgi videoları izlemeye başladım. Daha sonra koskoca mazi gözümde canlandı. Yani ; Sosyal medya öncesi dönem. Ve bir kaç arkadaş daha bulabilme umuduyla bu işe giriştim. PapaganTR.com adresini açtım.

Papağanımı merak edenler ; Mavi Mutasyon Pakistan Papağanım (sol taraftaki muhabbet kuşu babamın mavişidir)

EKİP ARKADAŞLARI/MODERATÖR ARANIYOR

Sitemizde amacımızın para kazanmak OLMADIĞINI peşin olarak söylemek isterim. Kendini bilgili, tecrübeli hisseden veya araştırmayı ve araştırdıklarını aktarmayı seven tüm arkadaşlar forum sitemize moderatörlük başvurusu yapabilir. Yazıyı okuduğunuz için şahsım, papağan beslediğiniz için papağanınız adına teşekkür eder, iyi günler/forumlar dilerim.