Özel deneyimlerle İnternetten en az 15$ en çok 285$ kazan >> Wossu

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde İnternetten Para Kazanmak kategorisinde uglyhyena tarafından oluşturulan Özel deneyimlerle İnternetten en az 15$ en çok 285$ kazan >> Wossu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 80 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı İnternetten Para Kazanmak
Konu Başlığı Özel deneyimlerle İnternetten en az 15$ en çok 285$ kazan >> Wossu
Konbuyu başlatan uglyhyena
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan uglyhyena

Konu yararlı/açıklayıcı mıydı?

• Evet

Kullanılan: 1 100.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

uglyhyena

Kayıtlı Üye
16 Ocak 2021
3
0
1
Merhaba değerli forumcular; Öncelikle herşeyde özgüveniniz olsun erkek okuyucular için siz erkek adamsınız siz kendinize güvenmezseniz kim size güvenir, forumun kadın okuyucuları bu konuda birazdan anlatacağım para kazanma yönteminde daha hızlı olabilir ama erkeklerde etkili şekilde kazanabilirler.

Günümüzde sosyal medya kullanımı çok etkili olduğu için hemen hemen herşey sosyal medya üzerinden dönmektedir. Bu konuda sizlere birkaç taktik ile farklı para kazanma yöntemlerini anlatacağım. Lütfen söylediklerimi dikkatlice özümseyin ve benimsemek için harekete geçin. Şimdi ilk önce konuyu anlatacağım daha sonra yapılmaması gerekenleri alt kısımda anlatacağım;

YAPILABİLECEKLER:
Ben dating, flört uygulamalarını çok kullandım yerli olanı da, yabancı menşei olanları da. Fakat sadece 2 tanesinde farklı şeyler tecrübe ettim. Bunlardan ilki Yerli olan arkadaşlık uygulaması Waplog; burada daha çok para kazandığım söylenemez ama kadınların para kazandığı (kazandıkları para cash para değil amazon hediye kartı falan veriyor para yerine) doğru. Bu uygulamada insanlarla hızlı tanışma nasıl olur, ne yapılır, ne yapılmaz hepsini ilk başlarda amatörce daha sonra da profesyonelce tecrübe edinme aşamasıyla deneyimledim. Ama Waplog farklı amaçları olan (cinsel anlamda) insanlar tarafından kullanılmaya başlandığı için neredeyse 1 yıldır orada zamanımı kaybetmiyorum.

İkincisi ise gerçekten para kazandığım yabancı menşeili uygulama Wossu; ' Ruh eşini bul ' sloganıyla 2019 yılında (ben öyle biliyorum daha eski de olabilir) kurulan global bir arkadaşlık, chat ve buluşma uygulaması. Wossuyu duyduğunuz oldu mu bilmiyorum ama ben arkadaşlarımla yaklaşık 8 aydır kullanıyoruz. Siteye Türkçe dahil edildiği günü hatırlıyorum (ne kadar çok sevinmiştim anlatamam) ve yeni yıldan itibaren tamamen Türkiye pazarına giriş yapmışlar. Şimdi buradan nasıl para kazanacağımıza geldik web sitesinden de kullanabilirsiniz siteden sundukları android uygulamayı indirerekte kullanabilirsiniz. Ben web sitesini tercih ediyorum bana göre daha hızlı orası. Siteye üye olduktan sonra;

1- Öncelikle bir profil oluşturacaksınız ama gerçek fotoğrafınız ve gerçek isminiz ile oluşturun. Hatta web sitesinde Profil sayfanızı açın, sağ tarafta Hesap doğrulama butonuna tıklayın, karşınıza çıkan örnek pozun aynısını yaparak profilinizin doğrulamasını isteyin bu size ayrıca bir avantaj sağlayacak çünkü yukarıda söylediğim gibi özgüven mesajı veriyorsunuz ve gerçek kişi olduğunuzu kanıtlıyorsunuz. Bu tarz yerlerde insanlar doğrulanmış kişilerle iletişim kurmayı ister ve sever. Profilinizin doğrulanması 24 saati bulabilir tamamen bitene kadar profilinizde gördüğünüz yerleri gerçekçi bir şekilde kısa ve öz doldurun.

2- Çevrenizdeki insanlarla tanışmak için Civardaki insanlar veya Karşılaşmalar kısmından kullanıcı aramaya başlıyorsunuz ve beğendiğiniz kullanıcılara mesaj göndererek iletişime geçiyorsunuz. ( Dikkat günlük 50 tane ücretsiz mesaj hakkınız var hepsini tüketmeyin veya doğru kişilerde kullanın) Mesajlaşmanızın durumuna göre konuştuğunuz kişi size hediye gönderdiği zaman (genellikle yabancı kullanıcılar) hediyenin kredileri hesabınıza aktarılıyor.

3- Aktarılan krediler 15$ limitini doldurduğu zaman ise ödeme talebinde bulunuyorsunuz fakat Wossu ödeme yaparken Paypal ile ödemelerini kullanıcılara gönderiyor. Ama diyeceksiniz ki Paypal Türkiyede yok kullanılmıyor. Bu konuya artık ben mi yoksa arkadaşlarımdan birinin gönderdiği mail mi etki etti bilmiyoruz ama Paypalsız çözüm sundular ( Dikkat yaklaşık 2$ kesinti oluyor ). Şöyle ki ilk ay 15$ limitini doldurduğum gibi paypalın Türkiye'de kullanılmadığını belirten bir mail gönderdim, onlarda sadece Paypal ile çalıştıklarını söylediler bana fakat arkadaşlarımda aynı şekilde mail gönderdiklerinden olsa gerek Papara hesabından gönderim yapabileceklerini dair mail geldi. Bu bizim işimize çok yaradı ve ilk ay 30$ lık ödemeye ulaşarak 2 ödeme talebinde bulundum. Sonraki aylar bu miktar daha da arttı. Şuan her ay yaklaşık 135$ ile 240$ arasında farklı miktarlarda kazançlarım oluyor. Sadece Kasım ayında 285$ ulaştım yani bir seferlik o miktara ulaştım. Diyeceksiniz ki 285$ dan daha fazla kazanılamaz mı kesinlikle kazanılır herhangi bir kazanma limiti yok sadece alt limit 15$a ulaşmanız gerek o kadar. isterseniz 5 ay sonra 15$a ulaşın yine alırsınız paranızı.

4- Yukarıda Herşey sosyal medyada dönüyor demiştim ya can alıcı nokta şu ki 285$ ulaşmamda en çok faydası olan şey Facebooktaki 4k olan genellikle yabancı arkadaşlarımı Wossuya yönlendirmekti. Dikkat: Yönlendirme yaptığım için kazanmadım oradaki insanlara mesaj attım wossuya gelenler oldu orada sohbet ettik hediye gönderenler oldu paraya dönüştü süreç bu şekilde işledi bende. Zaten hediyenin kredi değeri kadar yani siz ne kazanırsanız bilin ki aynı miktarı Wossu kazanıyor. Sadece facebook işimi hızlandırdı ve kolaylaştırdı.

5- Arada sırada sitenin özelliklerinden biri olan Profilini öne çıkart imkanından yararlanmakta fayda var. Bilhassa akşam 20.00 ile gece yarısı aralığında kullanılması tavsiye edilir.

6- Uygulamaya hemen hemen hergün girin aktif kullanın ve kendi profilinizde zaman zaman değişiklikler yapın.

YAPILMAYACAKLAR:
1- Wossuda tek bir gerçek hesap ile bu iş yapılır
, birden fazla hesabımın olmasını çok istesem de hem zamanım yetmiyor hemde doğrulanma engeli var çünkü tek kişi tek hesap ve çoklu hesap tespit edilirse tüm hesapların silinmesi riski de var.

2- İletişim kurduğunuz kişiyle hiçbir şekilde tartışmaya girmiyorsunuz. Ne olursa olsun kötü rencide edici hiçbir şey yazılmaz. Konuşun veya konuşmayın bu kadar basit sadece iki seçenek var. Biz Türkler sohbeti seven sıcak kanlı insanlarızdır :) Yeri geldi mi olumlu oluruz herşekilde önümüze bakarız.

3- Asla ve katiyen amacınızdan sapmayın, para kazanmak için sohbetse sohbet değilse pas geçin başka profillere bakın.

4- Ha deyince insanlar size cevap vermez profiliniz popüler olmayabilir. Bu işler emek ve sabır işidir. Asla pes etmemelisiniz, hedefinizden sapmayın, onu gerçekleştirin.

5-
Profilinizi fake veya spama sokacak, yasaklanacak herhangi bir davranıştan kaçının.

Bu konuyu daha çok merak edenler, deneyimlemek isteyenler ve benim gibi ek iş olarak boş zamanlarında dating, flört uygulamasından para kazananlar/kazanmak isteyenler buradan bakabilirler.

Devam konusu açılmasını isterseniz buradan yazın genel bölümünden devam konusu yayınlarım. Herkese iyi ve bol kazançlar
Teşekkürler

Edit: Yazı bana ait tarafımca deneyimlenmiş ve yazıya dökülmüştür.