Özel Bir alt yapı istiyoruz.

Merhaba arkadaşlar bunun yeri burası mı gerçekten bilmiyorum ama aramama rağmen bir türlü benim konuyu nereye açayım bulamadım. Yeri değilse şimdiden özür dilerim.

Arkadaşlar bir haber sitemiz var bunun için biz bir alt sistem kurmak istiyoruz. Mantık şu öyle şık tasarım grafik falan istemiyoruz.

Muhabirler ve Yayıncılar diye iki ayrı kullanıcı olacak.

Bunlardan Muhabirler için haber girebilecekleri bir metin editörü ve haber fotolarını yükleyebilecekleri yer olacak. Eklenen her haber Admin sistemine düşecek ve admin burada haber için bir fiyat girecek örnek 10 kuruş bu para haberi yazan muhabir arkadaşın hesabında birikecek.

Burada muhabir arkadaşlar haberi gönderdikden sonra önceki haberlerini de listeleyebilecekleri bir alan olacak. Buradan haberlerinin durumunu kontrol edebilecekler işte onay bekliyor. Onaylandı gibi...
,
Yayıncılara gelince

Admin tarafından onaylanan her haber otomatik olarak bu yayıncıların hesaplarına düşecek ve haber resimlerini indirebilecekler ve metni görebilecekler.

Bu tarz bir basit karışık olmayacak derli toplu arayüzlü tasarım istiyoruz. Maliyet olarak bütçemiz oldukça düşük ne yazık ki...
Ancak sistemi kurup işletebilirsek tasarımın ilerleyen süreçlerinde ilk çalıştığımız arkadaşa hak ettiği ücreti ödemeyi taaddüt ediyoruz. Zira ilk etapta 2019 yılı içerisinde sistemin az da olsa işler hale gelmesini istiyoruz. İlerleyen süreçte daha büyük ve komplike bir sisteme evrilmesi için bir takım fikirlerimiz var.

25 Tem 2019
1
0
0
İstedikleriniz hazır haber sistemlerinin çoğunda mevcut fakat illaki özel bir yazılım ve tasarım istiyorsanız yardımcı olabilirim