Otomatik Ziyaretçi Defteri Backlink Aracı

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Programlar kategorisinde vbasic tarafından oluşturulan Otomatik Ziyaretçi Defteri Backlink Aracı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,947 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Programlar
Konu Başlığı Otomatik Ziyaretçi Defteri Backlink Aracı
Konbuyu başlatan vbasic
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan admin

vbasic

Kayıtlı Üye
4 May 2018
12
0
1
www.google.be
Offline
Adındanda anlaşılacağı gibi backlink çalışması yapan arkadaşlarımız için oluşturduğum otomatik poster programıdır. Kaynak kodlarının şifrelenmesinden dolayı bazı küçük antivirüsler uyarı verebilir, programın tarama sonucu 9 / 61’dir.

Ziyaretçi Defteri Backlink Aracı Özellikleri
– Liste aktarımı yapılabilir, veya dışa aktarılabilir.
– Ziyaretçi defterine gönderilecek bilgileri otomatik oluşturabilir.
– Mydesign ve benzeri alt yapıya sahip olan ziyaretçi defterlerinin captchasını (güvenlik kodunu) otomatik olarak geçebilmektedir.
– Hızlı ve sorunsuz işlem yapabilimekte. Fiyat karşılaştırma sitesi

Ziyaretçi Defteri Backlink Aracı Kullanımı
– Programı başlattıktan sonra karşınıza ziyaretçi defterine eklenecek bilgiler ekranı geliyor.
– Bu ekranı isterseniz manüel doldurabilir dilerseniz otomatik olarak doldurabilirsiniz. (Web site alanı elle doldurulmalıdır)
– Daha sonra ZD Bilgileri kısmında isterseniz tek tek kendi listenizi oluşturup kaydebilirsiniz isterseniz herhangi bir txt dosyasına liste hazırlayarak içe aktarabilirsiniz.
– Tüm bilgiler doldurulduktan sonra sağ üstteki “İşlemler” menüsünden “Gönderimi Başlat” seçeneğine tıklayarak işlemi başlatabilirsiniz.
Dosya içerisinde elimde bulunan eski bir ziyaretçi defteri listesini koydum, bir çoğu kapanmış durumda. Kendi listenizi oluşturup aktarmanız daha mantıklı olacaktır. Ürün karşılaştırma sitesi

İndirmek İçin:
Download this file
or update your browser
 
Son düzenleme:

admin

Yönetici
WF-Yönetim
7 Kas 2017
228
2
18
webmastersitesi.net
Offline
Harikasin [MENTION=642]vbasic[/MENTION] ilk bizde paylasip baska yerde paylasmasan harika olur :) bize tam destek olmus olur kullanicilarimiza :)