Ortak Arıyorum

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde İş Arayanlar kategorisinde sendilord tarafından oluşturulan Ortak Arıyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 150 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı İş Arayanlar
Konu Başlığı Ortak Arıyorum
Konbuyu başlatan sendilord
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan sendilord

sendilord

Kayıtlı Üye
16 Mar 2021
14
2
3
Merhaba arkadaşlar, ben ortaktan çok vakit geçirebileceğim ilgilenebileceğim bir proje arıyorum. Forum siteniz olabilir, herhangi bir alanda siteniz olabilir, yönetimde yardımcı olmayı, katkım olmasını çok isterim. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Ayrıca kendi aklımdaki projeme de ortak aramaktayım.

Seo & Backlink

Kayıtlı Üye
26 Ara 2020
4
2
3
live:ardaguler3438
Skype ekleyin hocam detaylı görüşme sağlayalım 100 lerce sitem mevcut ayrıca hacklink konusunda elimde 2K hacklink var kendi özel panelimde mevcut her sektörden web sitem var sana sunum yaparım hangisi uygun gelirse sana o site üzerinden görüşme sağlarız

• Beğen
Tepkiler: sendilord

sendilord

Kayıtlı Üye
16 Mar 2021
14
2
3
Hocam siz herhalde yatırım tarzı bir ortaklıktan bahsediyorsunuz ama ben size kendimi ifade edeyim biraz eksik anlatmışım. Ben öğrenciyim, şu anda mevcut bir projem var ama pek aktif değil. Ben yatırımdan çok yukarıda yazdığım gibi bir forum sitesinin yönetiminde yardımcı olabilirim yada herhangi bir sitenin. Yani yönetici yardımcısı olabilirim bana gelecekte referans olması için. Eğer böyle diyorsanız olur, yani ilgilenemediğiniz vait bulamadığınız bir siteniz varsa ben yardım edebilirim,o anlmada yazmıştım.