Online Ücretsiz Masal Oku

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Blogcular-Genel kategorisinde e.masallar tarafından oluşturulan Online Ücretsiz Masal Oku başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 58 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Blogcular-Genel
Konu Başlığı Online Ücretsiz Masal Oku
Konbuyu başlatan e.masallar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan delidobi

e.masallar

Kayıtlı Üye
6 Ağu 2021
1
0
1
Offline
Merhaba, çocuk gelişimine etki eden bir çok faktör mevcuttur. Küçüklerin karakter şekillenme süreci büyük önem taşır. Bu süreçte size yardımcı olabilecek bir çok bilgi, kaynak ve danışman hizmet vermekte olsa da bazı durumlarda bu seçeneklere ulaşılması zor olabilir.

Bugünün şartları ile bilgi daha ulaşılabilir bir hale internet sayesinde gelmiştir. Çocuk gelişimi konusunda da sizlere yardımcı olabilecek yeni bir platformdan bahsetmek istiyorum.

Geçmişten günümüze, dilden dile aktarılan çocuklara muhteşem faydaları bulunan eğitici masallar yeni kurduğumuz sitemizde sizlerle buluşuyor. Her biri özenle seçilen dünya klasiği çocuk masalları kategorize biçimde sitemizde yer alıyor.

Hem küçükler hem de büyüklerimizle bu masalları paylaşmak için sitemize bekliyoruz. Haydi sende şimdi bir masal oku ve çocuk gelişimine destek ol!
 

delidobi

Kayıtlı Üye
7 Tem 2019
13
1
3
Offline
Okunan masalları Youtube'da bulmak mümkün olacaktır. Bu masalları indirmek için mp4 dönüştürücü sitesi OVC kullanılabilir. Sitede Youtube'da yer alan ve Youtube linki olan bütün videolar kolayca indirilebilmektedir.
 

Benzer konular