Online Telefon Nereden Alınır?

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde WebmasterSitesi Duyurular kategorisinde ALGTech tarafından oluşturulan Online Telefon Nereden Alınır? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 45 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı WebmasterSitesi Duyurular
Konu Başlığı Online Telefon Nereden Alınır?
Konbuyu başlatan ALGTech
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ALGTech

ALGTech

Kayıtlı Üye
5 May 2021
1
0
1
Offline
ALG Tech nedir?

Alg tech
sürekli kendini yenileyen güncelleyen ve uzman ekiple hizmet sağlayan bir telefon satış firmasındır. Size güvence ve hizmet vaat eder. Eskimiş telefonlarınız yenilenir güncellenir ve ilk günkü haline geri döner, telefonlar garanti kapsamına alınır ve güvence sağlanır. 50 kişiden fazla insanın çalıştığı firmada ürünler kapsama alanına alınır ve günü gününe size teslim edilir. Alg tech bünyesinde; ikinci el, outlet & teşhir cep telefonları, yenilenmiş ve sıfır modelleri bulabilir uygun fiyatlarla kolaylıkla satın alabilirsiniz. Telefonlar baştan aşağı test edilir onarılır ve yenilenerek satışa sunulur. Bünyesinde uzman ve konuya hakim bilgili insanların çalıştığı firma dijital alanda öncü ve yenilikçidir. Müşteri mağduriyetinin önünü geçmek için adımlar atan firma size yeniliği ve güvenceyi sunar. Her işi kusursuz olarak tamamlayan alg tech’e telefonlarınız zamanında teslim edebilir ve size memnun olacağınız şekilde takdim edilir. Teknolojinin değişimine ayak uyduruan ve gelişen teknolojiye göre hizmet veren firmaya güvenebilir kalite farkını sizde gözlerinizle görebilirsiniz.Alg Tech Garanti Hizmeti Sunuyor mu?

ALG tech bünyesinden satın alacağınız tüm ürünler kanun ve iade koşulları hükmeliğine göre 14 gün içerisinde yapılabilmektedir. Bu süreçte fabrikasyon arızalarına karşı ücretsiz değişim yapılır. İncelenmekte olan tüm yenilenmiş telefonların garanti süresi 3 ay olmakla birlikte servise gönderdiğiniz tüm ürünler en az 2 iş günü içerisinde arızası giderilerek tarafınıza kargo ile gönderilir. Eğer sorun olan üründe 21 iş günü içerisinde bir çözüm olmazsa değişim yapılır ve size yenisi verilir. Eğer sorunu giderilen ürün 3 kez arıza yaparsa yine değişim yapılabilmektedir. Kargolar firmamız tarafından anlaşmalı kargo firmaları ile birlikte yapılmaktadır. Ürünler paket halinde ve kutusunda gönderilir. Yeni satın almış olduğunuz telefon içerisinde; sarj aleti, usb kablo ve kulaklık bulunur. Tüm ürünlerde fatura çıkışı yapılır ve tarafınıza faturalı bir şekilde ulaştırılır.

Alg Tech de Ne Satılıyor?

Teknolojiyi yakından takip eden ve yenilikçi olan dijital dünyaya ayak uyduran uzman ekibiyle hizmet sunan ALG Tech’de sıfır cep telefonları, ikinci el telefonlar, outlet ve teşhir ürünleri satılmaktadır. Arızası olan veya ömrü dolan telefonlar yenilenir ve yeniden satışa sunulur. Buna da yenilenmiş (sıfırlanmış) telefon denir. Burada Apple, Samsung, Huwai, Xioami, Sony Xperia’dan tutun dünden bugüne satışa sunulmuş tüm cep telefonu ve modelleri satılmaktadır. Ayrıca telefon tamiri yapılır ve tüm ürünler güvenli bir şekilde size teslim edilir. Eski telefonlar uygun fiyata alınır ve yenileri ile değiştirilir. En uygun fiyata satılan tüm cep telefonu modellerini online telefon satış mağazası olan algtech.com.tr de kolaylıkla bulabileceksiniz.