Satış Online Teknik Servis Kayıt ve Takip Programı | Servis Plan

15 Ocak 2019
5
0
0
www.tamirkolik.com
Servis Plan; İşlerini kayıt altına almak ve takip etmek isteyen tamir ve teknik servis hizmeti veren firmalar için geliştirdiğimiz, kurulum gerektirmeyen kullanımı en basit online teknik servis programıdır.

Servis plan ile müşterilerinizi, alacaklarınızı, arızalı cihazları, garanti vererek tamir ettiğiniz cihazları, stok, kasa, personel, gelir ve giderlerinizi takip edebilir, her alanda raporlama alabilirsiniz. Sınırsız ürün ekleyebilir, eklediğiniz ürünlere garanti verebilir, ürünlerinizi harici olarak yada arızalı cihaza yedek parça çıkışı olarak satabilirsiniz. (Sattığınız ürünler stoktan otomatik olarak düşer) Ayrıca müşterilerinize sms yada mail ile bilgilendirme yapabilir, toplu sms atabilir, servis formları yazdırabilir, tamir ettiğiniz cihazlar için barkod basabilir yada ileriye yönelik hatırlatmalar ekleyebilirsiniz.

ServisPlan sadece teknik servis sektörü için değil, tüm sektörler içinde uyarlanabilir bir altyapıya sahiptir.

Firmanıza Avantajları

Müşterileriniz cihazlarının durumlarını web siteniz üzerinden anlık olarak takip edebilirler,

Kullanım yada lisans sınırı yoktur, dilediğiniz kadar personel, ürün, cihaz yada müşteri ekleyebilirsiniz.

Açık kaynak kodludur, kendi sunucunuza kurabilir, dilediğiniz gibi değişiklik, ekleme ve düzenlemeler yaparak özelleştirebilir ve geliştirebilirsiniz.

Servis Plan 'ı diğer servis yazılımlarından ayıran en önemli özelliklerinden biri de her bir firmanın kendine ait veritabanı olmasıdır, "bu sayede müşterilerinizi sadece siz görür ve siz bilirsiniz."

Etiketler; teknik servis programı, teknik servis yazılımı, online teknik servis programı, web tabanlı teknik servis programı, cep telefonu teknik servis programı, web tabanlı arıza takip programı, teknik servis kayıt programı, mobil teknik servis programı, arıza takip programı, teknik servis yönetim programı, arızalı cihaz kayıt programı, arızalı ürün takip programı, müşteri takip programı, teknik servis takip programı, iş takip programı, stok takip programı, teknik servis online müşteri takip programı, teknik servis cihaz takip programı

Online Teknik Servis Takip Programı | Servis Plan
İşlerinizi Kayıt Altına Almanın ve Takip Etmenin En Kolay Yolu​